خانه / اخبار خراسان / پدیده حاشیه امنیت مناسبی در جدول لیگ برتر دارد

پدیده حاشیه امنیت مناسبی در جدول لیگ برتر دارد

پدیده حاشیه امنیت مناسبی در جدول لیگ برتر دارد

|پدیده حاشیه امنیت مناسبی در جدول لیگ برتر دارد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمد رضا مهاجری عصر امروز در نشست خبری پیش از دیدار با استقلال اهواز اظهار داشت: برابر استقلال اهواز چاره‌ای جز برتری نداریم و همچنین بایستی و حتما سه امتیاز آن دیدار را کسب کنیم، در مجموع امیدوارم همچنان که سال شمسی ۹۴ را به خوبی به پایان بردیم سال شمسی جدید را نیز به خوبی شروع کنیم.

سرمربی پدیده خراسان با اشاره به دیدار خوب استقلال اهواز برابر استقلال تهران در ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: آن تیم حتی در آن هم دیدار نیز می‌توانسته بود با برتری از میدان خارج می شود، بختیاری زاده هدایت آن تیم را در شرایطی سخت به دست گرفته می باشد و همچنین نشان داده که لیاقت بسیاری دارد.

مهاجری گفتن کرد: جهت دیدار فردا محرومی نداریم و همچنین تمام تلاش کادر علم پزشکی جدید نیز آن می باشد که مصدومان را به آن دیدار برساند.

او همچنین با اشاره به آنکه کسب ۳۰ امتیاز شاید چندان جهت پدیده قابل قبول نباشد افزود: در مجموع پدیده بایستی و حتما به داشته‌های خود نگاه کند ولی باید توجه داشت در مجموع در فاصله باقی مانده تا پایان رقابت‌های لیگ برتر در حاشیه امنیت خوبی قرار داریم.

مهاجری با اشاره به آنکه در صورتی که امروز پدیده دغدغه سقوط ندارد ناشی از همت بالای مدیران آن تیم می باشد گفت: امیدوارم فردا زمین شرایط مناسبی داشته باشد زیرا بارندگی در مدت اخیر در مشهد زیاد بوده می باشد و همچنین از سوی دیگر زمین نیز فرصت کافی جهت استراحت داشته می باشد.

انتهای پیام/

پدیده حاشیه امنیت مناسبی در جدول لیگ برتر دارد در تاریخ ۲ April 2016 | 11:25 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1397102613144569516388134.jpg

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‏‎های ایام فاطمیه حرم مطهر رضوی تشریح شد

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‏‎های ایام فاطمیه حرم مطهر رضوی تشریح شد |ویژه …