خانه / اخبار خراسان / کشور نیازمند «انقلاب اقتصادی» می باشد/ بهانه‌ای جهت عدم‌تحقق اقتصاد مقاومتی وجود ندارد

کشور نیازمند «انقلاب اقتصادی» می باشد/ بهانه‌ای جهت عدم‌تحقق اقتصاد مقاومتی وجود ندارد

کشور نیازمند «انقلاب اقتصادی» می باشد/ بهانه‌ای جهت عدم‌تحقق اقتصاد مقاومتی وجود ندارد

|کشور نیازمند «انقلاب اقتصادی» می باشد/ بهانه‌ای جهت عدم‌تحقق اقتصاد مقاومتی وجود ندارد از خراسان مسکن|

جواد کریمی‌قدوسی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس پیرامون شعار سال شمسی ۹۵ اظهار داشت: اتخاذ شعار سال شمسی از سوی مقام معظم رهبری، بیانگر مهمترین ضرورت‌های پیش‌ِرو می باشد، حداقل یک دهه می باشد که مقام معظم رهبری شعارهای سال شمسی را با دو محوریت فرهنگ و همچنین اقتصاد مطرح می‌کنند و همچنین آن حامل پیام مهمی می باشد.

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد و همچنین کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: امسال نیز شاهد بودیم که جهت چندمین سال شمسی پیاپی بار دیگر مسائلی همچون اقتصاد، معیشت، خروج از رکود و همچنین رونق اقتصادی در شعار سال شمسی مستتر می باشد و همچنین اصرار بر آن شعارها بیانگر واقعیت‌های موجود در جامعه می باشد.

کریمی‌قدوسی خاطرنشان کرد: امروز کشور نیازمند یک انقلاب و همچنین تحول اقتصادی می باشد چراکه بسیاری از مبانی و همچنین ظرفیت‌ها و همچنین همچنین قوه انسانی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت آن تحول را در اختیار داریم و همچنین وجود یک فرماندهی متمرکز جهت هدایت آن تحول و همچنین رونق اقتصادی خیلی زیاد ضروری می باشد.

او همچنین گفت: فقدان آن فرماندهی متمرکز سبب شده تا منابع مادی و همچنین انسانی خیلی زیاد بسیاری معطل باشند و همچنین هر روز نیز شاهد تعطیلی کارگاه‌ها و همچنین افزایش تعداد و همچنین آمار بیکاری در جامعه هستیم و همچنین رهبر معظم انقلاب امسال نیز در فرمایشات خود و همچنین همچنین در انتخاب شعار سال شمسی بار دیگر بر ضرورت شکل‌گیری آن فرماندهی متمرکز در حکومت جهت ساخته یا ایجاد تحول تأکید کردند.

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد و همچنین کلات در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین و علاوه بر مشخص کردن شعار سال شمسی، امسال شاهد بودیم که مقام معظم رهبری حتی یک گام فراتر رفتند و همچنین راهبردها را مشخص کردند. در واقع در فرمایشات ایشان جزئیات نیز مشخص و همچنین پروژه‌ها تعریف شد، در واقعیت و حقیقت ایشان امسال از اصول و همچنین مبانی گذر کردند و همچنین به ارائه تاکتیک پرداختند تا دیگر بهانه‌ای جهت عدم عمل به اقتصاد مقاومتی وجود نداشته باشد.

کریمی قدوسی با اشاره به آنکه مقام معظم رهبری در فرمایشات نوروزی خود به گفتن مصادیق قابل لمس پرداختند خاطرنشان کرد: نقطه دیگر که در شعار امسال مستتر می باشد و همچنین بایستی و حتما به آن هم توجه داشت بحث قول و همچنین عمل و همچنین بحث تفاوت گفتار و همچنین رفتار می باشد، سال شمسی قبل ملت ایران دستاورد خیلی زیاد بزرگی داشتند و همچنین آن هم افزایش بصیرت سیاسی و همچنین فرهنگی و اجتماعی بود.

او همچنین گفت: آن افزایش بصیرت سیاسی و همچنین فرهنگی و اجتماعی از دریچه مذاکرات هسته‌ای جهت ملت ما رقم خورد، دقیقاً در سال شمسی قبل و همچنین در چنین ایامی بود که تیم هسته‌ای ما در لوزان در حال مذاکره بود، با وجود تمامی فراز و همچنین نشیب‌ها آن مذاکرات به انجام رسید و همچنین در نهایت به مرحله اجرایی شدن برجام رسیدیم.

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد و همچنین کلات در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: زمانی که به مرحله اجرای برجام رسیدیم ما به تعهدات خود عمل کردیم ولی باید توجه داشت طرف دوم و همچنین به‌ویژه آمریکایی‌ها به تعهدات خود عمل نکردند و همچنین نقض عهد مجددی را از سوی آنها شاهد بودیم.

کریمی قدوسی تصریح کرد: همین پیشامد جدید و همچنین نقض عهدها و همچنین همچنین مسائل مرتبط به مذاکرات سبب افزایش بصیرت شهروندان و مردم شهر ما شد، بنابراین در صورتی که تا دیروز رونق و همچنین تحول اقتصادی و همچنین کاربست اقتصاد مقاومتی به اجرایی شدن برجام نسبت داده می‌شد امروز دیگر آن پیشامد جدید قابل قبول نیست که مثلاً رونق اقتصادی به بحث حضور سرمایه گذار خارجی پیوند داده می شود.

او همچنین با گفتن آنکه مقام معظم رهبری پیشامد جدید برجام را کالبدشکافی کردند، افزود: امروز بایستی و حتما حکومت از شعارهای کم‌عمق و همچنین بدون پشتوانه ملی در تحول اقتصادی دست بردارد؛ جهت مثال در صورتی که بحث سرمایه‌گذار خارجی و همچنین ضرورت حضورش در ایران مطرح می‌می شود بایستی و حتما ابتدا مواضع آنها کاملاً مشخص می شود و همچنین تعهدات آنها را بدانیم چراکه امروز هنوز هم بحث مبادلات بانکی جهت تجار و همچنین هیئت‌ها خیلی زیاد مطرح بوده و همچنین مشکل‌ساز می باشد.

نماینده شهروندان و مردم شهر مشهد و همچنین کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: قطع امید از وعده‌ها و همچنین قول‌های نظام سلطه یکی از دستاوردهای اصلی بصیرت مردمی در سال شمسی ۹۴ می باشد، امروز ملت نیز بایستی و حتما به صحنه بیاید و همچنین به حکومت هم کمک کند و همچنین هم از حکومت مطالبه داشته باشد، ان‌شاءالله حکومت نیز با کمک مجلس و همچنین تمامی دستگاه‌ها بتواند به منویات مقام معظم رهبری در باره تحقق اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشاند و همچنین ما در مجلس آن آمادگی را به‌صورت کامل داریم.

انتهای پیام/*

کشور نیازمند «انقلاب اقتصادی» می باشد/ بهانه‌ای جهت عدم‌تحقق اقتصاد مقاومتی وجود ندارد در تاریخ ۱ April 2016 | 11:00 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …