خانه / اخبار خراسان / سرمربی پدیده: می‌توانستیم اکثرا و بیشتر از ۲ گل به ثمر برسانیم

سرمربی پدیده: می‌توانستیم اکثرا و بیشتر از ۲ گل به ثمر برسانیم

سرمربی پدیده: می‌توانستیم اکثرا و بیشتر از ۲ گل به ثمر برسانیم

|سرمربی پدیده: می‌توانستیم اکثرا و بیشتر از ۲ گل به ثمر برسانیم از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، رضا مهاجری در نشست خبری بعد از بازی تیمش مقابل استقلال اهواز اظهارداشت: خداوند تبارک و تعالی را شاکر هستم که همانطور که سال شمسی قبل را نسبتا خوب به پایان رساندیم توانسیم سال شمسی ۹۵ را نیز به خوبی شروع کنیم.

او همچنین با گفتن آن مطلب که بازی با تیم‌هایی که در خطر سقوط قرار دارند دائما دشوارتر می باشد افزود:در ۳۵ دقیقه پایانی نیمه دوم بازی شناور و همچنین خوبی انجام دادیم و همچنین می‌توانستیم اکثرا و بیشتر از دو گل به ثمر برسانیم ولی باید توجه داشت عدم تمرکز سبب شد که تنها به دو گل دست پیدا کنیم.

مهاجری تصریح کرد: در نیمه اول شادابی همیشگی را نداشتیم و همچنین موقعیت‌های بسیاری به استقلال اهواز دادیم  و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنم دلیلش آن بود که در این روزها به دلیل بارندگی در سالن تمرینات را ادامه دادیم.

سرمربی تیم فوتبال پدیده با اشاره به شادی بازیکنان پدیده و همچنین شروع بازی بعد از گل دوم آن تیم عنوان کرد:ما بایستی و حتما خیلی حواسمان باشد بچه‌های ما با تجربه خواهند بود بنابراین  نباید سرشان کلاه برود.هنگام و زمانی که در زمین خود شادی می‌کنیم داور آن اجازه را دارد که دستور شروع مجدد بازی را صادر کند.

او همچنین گفتن کرد: خداوند تبارک و تعالی را شکر نه تنها یونس بلکه تمام بازیکنان به خود باوری رسیده اند یونس در دو بازی اخیر خوب درخشیده می باشد به نظر من هر بازیکن در درجه اول بایستی و حتما به خودش کمک کند و همچنین امیدوارم نفراتی زیرا و به درستی که مردانی، سالاری و همچنین سایر جوانان نیز به آن خودباوری دست یابند.

مهاجری خاطرنشان کرد: با آن برد با تیم‌های پنجم و همچنین ششم جدول تنها یکی، دو امتیاز اختلاف داریم و همچنین امیدواریم بتوانیم به رده‌های بالاتر صعود کنیم.

انتهای پیام/

سرمربی پدیده: می‌توانستیم اکثرا و بیشتر از ۲ گل به ثمر برسانیم در تاریخ ۳ April 2016 | 2:24 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …