خانه / اخبار خراسان / حدود ۵ قسمت و بخش طلای بازار مشهد قاچاق می باشد

حدود ۵ قسمت و بخش طلای بازار مشهد قاچاق می باشد

حدود ۵ قسمت و بخش طلای بازار مشهد قاچاق می باشد

|حدود ۵ قسمت و بخش طلای بازار مشهد قاچاق می باشد از خراسان مسکن|

باقر معبودی‌نژاد در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس، اظهار داشت: آن مقدار و اندازه و میزان از سایر شهرهای کشور خیلی زیاد پایین‌تر می باشد زیرا طرح‌های متفاوتی جهت مبارزه با آن حوزه در شهرستان مشهد مقدس اجرا شده می باشد.

او همچنین افزود: سرکشی و همچنین بازرسی به واحدهای صنفی به صورت دائمی یکی از اقداماتی می باشد که سبب کاهش وارد شدن طلای قاچاق به آن بازار شده می باشد.

ریاست اتحادیه طلا و همچنین جواهر مشهد با گفتن آنکه وارد کردن طلای ساخته شده از خارج کاملا ممنوع می باشد، خاطرنشان کرد: تنها افرادی که به خارج از کشور سفر می‌کنند می‎توانند تا ۱۵۰ گرم طلا به عنوان سوغات با خود آورده و همچنین از آن هم‌ها به عنوان مدل جهت ساخت طلاهای داخلی بهره بری و استفاده می‌می شود.

معبودی‌نژاد در ارتباط با مقدار و اندازه و میزان جریمه در نظر گرفته شده جهت فروش طلای خارجی در واحدهای صنفی، گفتن کرد: در صورت دیدن آن دسته از کالاها هم خود طلا توقیف شده و همچنین هم معادل نرخ آن هم نیز جریمه جهت واحد صنفی در نظر گرفته می‌می شود.

او همچنین با اشاره به صادرات طلا در سال شمسی قبل از خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جهت تسهیل روند صادرات طلا در دستور کار قرار گرفته که می‌تواند در آن حوزه خیلی زیاد کمک دهنده باشد.

انتهای پیام/

حدود ۵ قسمت و بخش طلای بازار مشهد قاچاق می باشد در تاریخ ۵ April 2016 | 9:38 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …