خانه / اخبار مسکن / کاهش صدور پروانه ساخت در تهران در سال شمسی ۹۴

کاهش صدور پروانه ساخت در تهران در سال شمسی ۹۴

کاهش صدور پروانه ساخت در تهران در سال شمسی ۹۴

|کاهش صدور پروانه ساخت در تهران در سال شمسی ۹۴ از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

دست یار مسائل عمرانی استانداری تهران گفت: با توجه به آنکه در سال شمسی ۹۴ در سخت ترین شرایط اقتصادی و مالی قرار داشتیم توانستیم ۱۲۰۰ پروژه عمرانی با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان در دو میلیون مترمربع زیربنا در استان تهران اجرا کنیم که با ۸ قسمت و بخش افزایش نسبت به سال شمسی ۹۳ مواجه هستیم.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ حسن کریمی، دست یار هماهنگی مسائل عمرانی استانداری تهران در مراسم دیدار نوروزی استاندار تهران ، با تبریک فرا رسیدن سال شمسی جدید،ضمن ارایه گزارشی از عملکرد آن معاونت در سال شمسی ۹۴ گفت: سال شمسی قبل یکی از دشوارترین سال شمسی ها از نظر تنگناهای اقتصادی و مالی بوده می باشد.

او همچنین ادامه داد: علی رغم معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین کمبودهای اعتباری و همچنین درآمدی، بررسی ها نشان می دهند در سال شمسی ۹۴ با توجه به سیاستگذاری استاندار تهران شاهد رشد قابل توجهی در معاونت مسائل عمرانی در مقایسه با سال شمسی های ۹۲ و همچنین ۹۳ بودیم.

کریمی با اشاره به آنکه بودجه شهرداری های استان در سال شمسی ۹۲، ۹۹۰ میلیارد تومان بود گفت: در سال شمسی ۹۳ بودجه ۴۱ شهرداری استان تهران به جز شهرداری تهران،۱۴۰۰ میلیارد تومان بود.

او همچنین بودجه شهرداری های استان تهران در سال شمسی ۹۴ را ۱۶۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و همچنین افزود: بودجه شهرداری های استان تهران در سال شمسی ۹۳ نسبت به ۹۲، ۴۱ قسمت و بخش رشد و همچنین سال شمسی ۹۴ نسبت به سال شمسی ۹۳ ۲۰ قسمت و بخش رشد داشته می باشد.

دست یار عمرانی استانداری تهران در ادامه با اشاره به آمار صدور پروانه ساخت در استان تهران گفته استدر سال شمسی ۹۳، ۵ هزار و همچنین ۴۰۰ عدد پروانه ساخت صادر شده که معادل ۴ میلیون و همچنین ۳۰۰ هزار مترمربع زیربنا می باشد.

او همچنین تصریح کرد: در سال شمسی ۹۴ با کاهش صدور پروانه ساخت مواجه بودیم که عدد ۴۹۰۰ پروانه معادل ۳ میلیون و همچنین ۶۰۰ هزار مترمربع زیربنا را نشان می دهد.

کریمی با گفتن آنکه درسال ۹۲ ، ۷۸۲ پروژه عمرانی در سطح استان انجام شده می باشد عنوان کرد: ۳۶۰ میلیارد تومان اعتبار و همچنین یک میلیون و همچنین ۴۰۰ هزار مترمربع زیربنا جهت آن پروژه ها اختصاص یافت.

او همچنین با گفتن آنکه در سال شمسی ۹۳ ،یکهزار پروژه با اعتبار ۵۱۴ میلیارد تومان و همچنین ۳ میلیون مترمربع زیربنا اجرا شد تصریح کرد: با توجه به آنکه در سال شمسی ۹۴ در سخت ترین شرایط اقتصادی و مالی قرار داشتیم توانستیم یک هزار و همچنین ۲۰۰ پروژه عمرانی با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان در ۲ میلیون مترمربع زیربنا در استان تهران اجرا کنیم که با ۸ قسمت و بخش افزایش نسبت به سال شمسی ۹۳ مواجه هستیم.

بر اساس نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، دست یار عمرانی استانداری تهران در پایان با اشاره به وجود همدلی و همچنین همکاری میان مجموعه عمرانی استانداری تهران گفت: هنوز به خواسته حکومت در آن حوزه دست نیافتیم و همچنین امیدواریم در سال شمسی جاری نقاط ضعف مرتفع و همچنین نقاط نیرو جهت تحقق رسالت مان تقویت می شود.

 

ایسنا

کاهش صدور پروانه ساخت در تهران در سال شمسی ۹۴ در تاریخ ۴ April 2016 | 5:38 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …