خانه / اخبار مسکن / افزایش عمر آسفالت‌های معابر پایتخت از ۳سال به ۱۰سال

افزایش عمر آسفالت‌های معابر پایتخت از ۳سال به ۱۰سال

افزایش عمر آسفالت‌های معابر پایتخت از ۳سال به ۱۰سال

|افزایش عمر آسفالت‌های معابر پایتخت از ۳سال به ۱۰سال از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

دست یار فنی و همچنین عمرانی شهرداری تهران از تلاش مدیریت شهری جهت افزایش عمر آسفالت‌های معابر پایتخت از ۳ به ۱۰ سال شمسی خبر داد.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ جاوید با گفتن آن مطلب افزود: به روش کلی هماهنگی و همچنین بررسی کردن کلی نظارت بر تمامی پروژه‌های عمرانی شهرستان به دست معاونت فنی و همچنین عمرانی شهرداری تهران بوده که در آن میان یکی از موضوعات حائز اهمیت در موضوع نگهداشت شهرستان، نگهداری از فضای عمومی شهرستان در حوزه آسفالت می باشد.

دست یار شهردار تهران با گفتن آنکه ۵۷۰کیلومتر شبکه بزرگراهی تهران که تا دو سال شمسی بعدی در شهرستان به بهره‌برداری خواهد رسید، نیازمند رسیدگی می باشد، ادامه داد: با توجه به مقدار و اندازه و میزان تردد خودروها در معابر شهری و همچنین وجود ترافیک سنگین در بعضی از محورها، مستلزم و نیاز می باشد تا در باره آسفالت معابر بررسی کردن های کاملتری انجام دهیم.

او همچنین گفتن کرد: نهاد مهندسی عمران معاونت فنی و همچنین عمرانی شهرداری تهران با بهره بری و استفاده از تولیدات کارخانه آسفالت RCC جهت سازه‌های خاص عمرانی مانند بزرگراه‌ها و همچنین بهبود زیرسازی آسفالت سایر معابر شهری درصدد می باشد تا جهت ارتقای کیفیت نگهداری شبکه موجود گام های موثری بردارد.

دست یار شهردار تهران با گفتن آنکه ارتقای کیفیت آسفالت کارخانجات تولیدکننده آسفالت، کار غیره ای می باشد که اخیرا با همکاری انجمن صنفی کارخانجات آسفالت انجام شده، یادآور شد: در قالب آن همکاری در نظر داریم تا در قالب هیات نظارتی در جهت ارتقای کیفیت محصولات آسفالت، طبقه بندی و همچنین نظارت مستمر بر کارخانجات آسفالت انجام می شود. به عبارت دیگر در نظر داریم تا باهمکاری انجمن صنفی کارخانجات آسفالت؛ آسفالت‌های تولیدی با طبقه بندی ویژه ای جهت معابر شهری خریداری می شود. اطمینان داریم تا با آن قدم‌هایی که در آن باره برداشته شده، کیفیت آسفالت معابر و همچنین بزرگراه های شهری ارتقا پیدا کند.

جاوید با اشاره به آنکه کیفیت آسفالت‌های تولیدی روبه ارتقاست، تاکید کرد: البته همچنان در حوزه زیرسازی آسفالت معابر مشکلاتی وجود دارد که در آن باره نیز به تدریج با بهره بری و استفاده از روش‌هایی مانند تثبیت با سیمان و همچنین یا بهره بری و استفاده از آسفالت RCC و همچنین… مشکل زیرسازی معابر شهری و همچنین بزرگراهی را حل کنیم.

به گفته دست یار شهردار تهران، قرار می باشد تا عمر بهره برداری از آسفالت معابر از ۳ سال شمسی فعلی به ۱۰ سال شمسی ارتقاء یابد.

 

ایسنا

افزایش عمر آسفالت‌های معابر پایتخت از ۳سال به ۱۰سال در تاریخ ۶ April 2016 | 8:01 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …