خانه / اخبار خراسان / ۴۹۷۹ کد سهامداری جدید در سال شمسی ۹۴ در بورس خراسان رضوی صادر شد

۴۹۷۹ کد سهامداری جدید در سال شمسی ۹۴ در بورس خراسان رضوی صادر شد

۴۹۷۹ کد سهامداری جدید در سال شمسی ۹۴ در بورس خراسان رضوی صادر شد

|۴۹۷۹ کد سهامداری جدید در سال شمسی ۹۴ در بورس خراسان رضوی صادر شد از خراسان مسکن|

حسین خدادوست در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: ۱۳ هزار و همچنین ۹۴۲ میلیون سهم در طول سال شمسی قبل در بورس منطقه‌ای خراسان رضوی مورد معامله قرار گرفته که ۳۵۰ هزار و همچنین ۶۶۳ فرد یا شخص در  معاملات مرتبط به آنها شرکت داشته‌اند.

او همچنین با گفتن آنکه ارزش خرید و همچنین فروش معاملات یکی از شاخص‌های سنجش فعالیت بورس‌های منطقه‌ای می باشد، خاطرنشان کرد: ۵۵ هزار و همچنین ۲۶۵ میلیارد ریال ارزش معاملات انجام شده در طول سال شمسی قبل در بورس منطقه‌ای خراسان رضوی بوده می باشد.

مدیر بورس منطقه‌ای خراسان رضوی افزود: ۲۲۶ هزار و همچنین ۴۹۳  میلیون ریال ارزش متوسط خرید و همچنین فروش هر روز خدا در بورس منطقه‌ای خراسان رضوی در طول سال شمسی قبل بوده می باشد.

خدادوست گفتن کرد: ۳۵۰ هزار و همچنین ۶۶۳ فرد یا شخص در خراسان رضوی در آن معاملات شرکت د اشته و همچنین ۸۸ ایستگاه کارگزاری جهت انجام آن معاملات همکاری داشته‌اند.

او همچنین با گفتن آنکه ۱۴۱ ساعت دوره آموزشی در طول سال شمسی ۹۴ در بورس منطقه‌ای خراسان رضوی برگزار شده می باشد، خاطرنشان کرد: ۶۸۳ فرد یا شخص در آن کلاس‌ها شرکت داشته‌اند.

مدیر بورس منطقه‌ای خراسان رضوی با گفتن آنکه ۱۴ شرکت در بورس منطقه‌ای خراسان رضوی فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: ارزش بازاری آن شرکت‌ها ۳۲ هزار و همچنین ۷۲۲ میلیارد ریال بوده و همچنین شاخص کل نرخ در پایان سال شمسی ۸۰ هزار و همچنین ۲۱۹ بوده می باشد.

انتهای پیام/

۴۹۷۹ کد سهامداری جدید در سال شمسی ۹۴ در بورس خراسان رضوی صادر شد در تاریخ ۶ April 2016 | 10:26 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …