خانه / اخبار خراسان / اقتصاد مقاومتی ورژن و نسخه‌ای شفابخش جهت محروم و بی بهره زدایی در کشور می باشد

اقتصاد مقاومتی ورژن و نسخه‌ای شفابخش جهت محروم و بی بهره زدایی در کشور می باشد

اقتصاد مقاومتی ورژن و نسخه‌ای شفابخش جهت محروم و بی بهره زدایی در کشور می باشد

|اقتصاد مقاومتی ورژن و نسخه‌ای شفابخش جهت محروم و بی بهره زدایی در کشور می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابراهیم رئیسی طی سخنانی در دیدار افراد هیئت‌امنا، ریاست و همچنین مدیران کمیته امداد امام و پیشوا خمینی(ره) با تأکید بر آنکه توانمندی‌ها و همچنین ظرفیت‌های کشور خیلی زیاد زیاد می باشد، اظهار داشت: در صورتی که فرمان رهبر معظم انقلاب در باره سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در میدان عمل اجرایی می شود، بدون تردید شاهد رفع محروم و بی بهره در کشور خواهیم بود. خرید قالب جدید

او همچنین افزود: حکومت نیز به هر مقدار و اندازه و میزان که به آن ورژن و نسخه ارزشمند توجه داشته باشد، می‌تواند در راستای رفع محروم و بی بهره عمل کند و همچنین به موفقیت دست یابد.

رئیسی، رفع فقر و همچنین محروم و بی بهره را وابسته به سازوکارهای اقتصادی همچون نظام برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی اقتصادی و مالی، صادرات، واردات، مالیات و همچنین مدیریت فعالیت‌های اقتصادی در کشور دانست و همچنین اظهار کرد: اراده و تصمیم راسخ‌سازی‌ و همچنین اراده و تصمیم راسخ‌گیری‌ها در باره مسائل اقتصادی کشور بایستی و حتما به‌گونه‌ای باشد که به کاهش فقر و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات اقتصادی و همچنین فرهنگی و اجتماعی در جامعه منجر می شود.

کمیته امداد و همچنین تسکین آلام محرومان

عضو هیئت‌رئیسه مجلس خبرگان رهبری با گفتن آنکه فعالیت‌های کمیته امداد در باره کاهش آلام و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات خانواده‌های مستمند خیلی زیاد تسکین‌دهنده می باشد، گفت: وجود مرکزی که تحت نام امام و پیشوا خمینی(ره) و همچنین بااراده مقام معظم رهبری نسبت به کاهش محروم و بی بهره در کشور تلاش می‌کند، خیلی زیاد ارزشمند و همچنین جهت عموم شهروندان و مردم شهر قابل‌توجه می باشد. عکس جدید ۹۷

او همچنین با اشاره به آنکه رفع محروم و بی بهره در کشور، مأموریت اصلی کمیته امداد به‌حساب می‌آید، گفت: مقام معظم رهبری در سه قسمت و بخش از منشور هفت‌گانه‌ای که در قالب حکم انتصاب تولیت، جهت آستان قدس رضوی مشخص کردن کردند نیز بر آن پیشامد جدید تأکید داشتند و همچنین بر آن اساس ما هم خود را نسبت به رفع محروم و بی بهره و همچنین استضعاف در کشور موظف می‌دانیم.

رئیسی افزود: پیش‌ از آن هم اقداماتی با نگاه درون‌سازمانی در راستای رفع محروم و بی بهره در آستان قدس رضوی انجام‌شده، ولی باید توجه داشت ما امروز در آن باره مأموریت داریم و همچنین بایستی و حتما متغایر و متفاوت با قبل و همچنین با اولویت مجاوران بارگاه منور امام و پیشوا رضا(ع)، شهروندان و مردم شهر خراسان پهناور و بزرگ، هم‌میهنانمان در سراسر کشور و همچنین سایر ارادتمندان ساحت قدسی حضرت رضا(ع)، نسبت به آن موضوع تلاش کنیم.

ضرورت تعامل کمیته امداد و همچنین آستان قدس

تولیت آستان قدس رضوی با تأکید بر ضرورت روشمندی اقدامات در حوزه رفع محروم و بی بهره و همچنین استضعاف، گفت: در آن باره کمیته امداد امام و پیشوا خمینی(ره) تجربیات ارزشمندی دارد و همچنین روش‌های متنوعی را به کار گرفته که جهت آستان قدس رضوی نیز می‌تواند خیلی زیاد کارساز و همچنین قابل‌ بهره بری و استفاده باشد.

او همچنین وجود شبکه اعلام مستلزم و نیاز، بررسی کردن، شناسایی و همچنین امداد مستضعفان در کمیته امداد را ظرفیتی ارزشمند دانست و همچنین عنوان کرد: در ایام نوروز امسال نیز ما با بهره‌گیری از همکاری کمیته امداد و همچنین اطلاعات موجود در همین شبکه، توانستیم بسته‌های کالایی را به نام تبریک و مبارک امام و پیشوا رضا(ع) میان نیازمندان استان‌های خراسان توزیع کنیم.

مشاور عالی ریاست قوه قضائیه در ادامه بررسی کردن فرصت‌های موجود جهت همکاری کمیته امداد امام و پیشوا خمینی(ره) و همچنین آستان قدس رضوی را خواستار شد و همچنین گفت: مأموریت ما در باره امداد مستضعفان تکمیل‌کننده وظایف نهادهایی هم زیرا و به درستی که کمیته امداد و همچنین بهزیستی می باشد و همچنین از آن‌رو بایستی و حتما با کار کارشناسی فرصت‌های موجود جهت برقرار تعامل دوسویه را احصا کنیم. کنسرت برج میلاد ۹۷

رئیسی با گفتن آنکه آستان قدس رضوی ظرفیت‌های ویژه‌ای جهت پیگیری مسائل آن حوزه دارد، افزود: بایستی و حتما به‌گونه‌ای برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی کنیم که ضمن اجتناب از کارهای تکراری، ناهماهنگ و همچنین ناموزون، گام‌های اساسی‌تر و همچنین ارزشمندتری برداشته می شود.

فرصتی جهت زیارت اولی‌ها

تولیت آستان قدس رضوی، از فراهم آوردن شرایط تشرف فقرا و همچنین افرادی که امکان زیارت امام و پیشوا رضا(ع) را نداشته‌اند، به‌عنوان یکی از فرصت‌های موجود جهت همکاری یاد و همچنین عنوان کرد: آن امر همچنین و علاوه بر نقشی که در رفع استضعاف ایفا می‌کند، می‌تواند ازنظر روحی و همچنین تقویت بنیه معنوی نیز تأثیر ویژه‌ای داشته باشد و همچنین به‌طورقطع جهت خانواده‌های محروم نیز خیلی زیاد ارزشمند خواهد بود.

انتهای پیام/

اقتصاد مقاومتی ورژن و نسخه‌ای شفابخش جهت محروم و بی بهره زدایی در کشور می باشد در تاریخ ۷ April 2016 | 10:32 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …