خانه / اخبار خراسان / انتخاب "قهرمانی" به عنوان ریاست کمیته داوران خراسان رضوی/هواداران، سیاه جامگان را تنها نگذارند

انتخاب "قهرمانی" به عنوان ریاست کمیته داوران خراسان رضوی/هواداران، سیاه جامگان را تنها نگذارند

انتخاب "قهرمانی" به عنوان ریاست کمیته داوران خراسان رضوی/هواداران، سیاه جامگان را تنها نگذارند

|انتخاب "قهرمانی" به عنوان ریاست کمیته داوران خراسان رضوی/هواداران، سیاه جامگان را تنها نگذارند از خراسان مسکن|

محمدرضا جلوه در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: ریاست کمیته داوران هیئت فوتبال استان انتخاب شده و همچنین به زودی معارفه او همچنین صورت می‌گیرد.

او همچنین با اشاره به آنکه محسن قهرمانی جهت آن سمت انتخاب شده می باشد خاطرنشان کرد: همچنین و علاوه بر آن چند انتصاب جدید دیگر نیز در هیئت فوتبال استان به زودی صورت می‌گیرد.

جلوه خاطرنشان کرد: محسن قهرمانی با توجه به سوابق درخشانی که در داوری کشور داشته و همچنین همچنین با توجه به آنکه جرو بدنه اصلی داوری استان، کشور و همچنین آسیا می باشد جهت آن سمت از سوی ریاست هیئت فوتبال استان انتخاب شده می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه خراسان رضوی از دیرباز قطب داوری کشور بوده می باشد گفت: محسن ترکی و همچنین قهرمانی از نمونه‌های درخشان داوری استان  خواهند بود و همچنین قهرمانی نیز قول مساعد داده می باشد تا بار دیگر داوری استان به آخر خود برسد.

جلوه همچنین به دیدار فردای سیاه جامگان و همچنین گسترش فولاد گفتن کرد: تمهیدات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت دیدار فردای سیاه جامگان و همچنین گسترش فولاد اندیشیده شده می باشد و همچنین امیدواریم هواداران به عنوان یار دوازدهم تیم‌‌های مشهدی در آن دیدار از سیاه جامگان حمایت کنند، آن تیم با درایت کادر فنی مجرب و همچنین در سایه حمایت هواداران می‌تواند در لیگ برتر باقی بماند.

انتهای پیام/

انتخاب "قهرمانی" به عنوان ریاست کمیته داوران خراسان رضوی/هواداران، سیاه جامگان را تنها نگذارند در تاریخ ۷ April 2016 | 8:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1397102613144569516388134.jpg

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‏‎های ایام فاطمیه حرم مطهر رضوی تشریح شد

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‏‎های ایام فاطمیه حرم مطهر رضوی تشریح شد |ویژه …