خانه / اخبار خراسان / نحوه عملکرد بانک‌ها از موانع اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد

نحوه عملکرد بانک‌ها از موانع اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد

نحوه عملکرد بانک‌ها از موانع اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد

|نحوه عملکرد بانک‌ها از موانع اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد از خراسان مسکن|

حجت الاسلام محمد رجایی در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در ارتباط و رابطه با بوروکراسی‌های اداری گرفتن وام مسکن در استان خراسان رضوی اظهار داشت: در حال حاضر بانک‌ها تمامی وام‌ها را به سختی پرداخت می‌کنند و همچنین سیستم بانکی ما از معظلات و مسائل و مشکلات ساختاری رنج می‌برد و همچنین همکاری‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در باره پرداخت تسهیلات انجام نمی‌می شود.

او همچنین افزود: اصلاح سیستم بانکی از طرح‌های مورد توجه نمایندگان مجلس می باشد و همچنین بایستی و حتما اعطای تسهیلات بانکی در درجه اول در قسمت و بخش مسکن و همچنین تولید انجام می شود.

رجایی در ارتباط با سامان دهی اوضاع موسسه‌های اقتصادی و مالی و همچنین اعتباری در استان خراسان رضوی اظهار داشت: در راستای اصلاح سیستم بانکی به هیچ عنوان موسسه اقتصادی و مالی و همچنین اعتباری بدون مجوز بانک مرکزی نباید وجود داشته باشد و همچنین در صورتی که از بانک مرکزی استعلام نگرفته و همچنین مجوز مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را تطبیق ندهند به عنوان جرم و جنایت و همچنین دخالت در دارایی ها عمومی تلقی می‌می شود.

او همچنین خاطرنشان کرد: در حال حاضر نحوه عملکرد بانک‌ها‌ از موانع اصلی عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی می باشد و همچنین سیاست‌های نظام بانکی ما با شاخص‌های اقتصاد مقاومتی فاصله بسیاری دارد.

نماینده شهروندان و مردم شهر گناباد با اشاره به آنکه وام‌های مسکن کمتر از ۵۰ قسمت و بخش نرخ مسکن را پوشش می‌دهد گفت: تسهیلات مسکن بایستی و حتما حدود ۸۰ قسمت و بخش مستلزم و نیاز مسکن شهروندان را پوشش دهد ولی باید توجه داشت متاسفانه دچار نشکلات بسیاری می باشد در واقع قسط‌های سنگین وام مسکن به گونه‌ای می باشد که تنها اشخاص پردرآمد قادر به بازپرداخت اقساط خواهند بود.

نماینده شهروندان و مردم شهر گناباد با اشاره به آنکه در برنامه جذاب و جالب و خوب ششم توسعه بودجه سال شمسی ۹۵ عناصر مورد مستلزم و نیاز جهت نحوه عملکرد مجلس در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی پیش بینی شده می باشد تصریح کرد: لایحه خروج از رکود توسط جمعی از نمایندگان شهروندان و مردم شهر تدوین شده می باشد تا بتوانیم جهت اصلاح و همچنین تصویب قوانین جدید و همچنین همچنین نظارت بر عملکرد حکومت اقدام موثری انجام دهیم.

انتهای پیام/

نحوه عملکرد بانک‌ها از موانع اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی می باشد در تاریخ ۸ April 2016 | 11:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …