خانه / اخبار خراسان / ریزش ۲۰ درصدی افراد اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد‌/‌تشدید رکود بازار مشهد با پروژه‌های غیرقانونی

ریزش ۲۰ درصدی افراد اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد‌/‌تشدید رکود بازار مشهد با پروژه‌های غیرقانونی

ریزش ۲۰ درصدی افراد اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد‌/‌تشدید رکود بازار مشهد با پروژه‌های غیرقانونی

|ریزش ۲۰ درصدی افراد اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد‌/‌تشدید رکود بازار مشهد با پروژه‌های غیرقانونی از خراسان مسکن|

حمیدرضا حیدری در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: هم‌اکنون حدود ۶۰۰ عضو در اتحادیه نمایشگاه داران اتومبیل عضو خواهند بود که حدود ۴۰۰ عدد از آن هم‌ها در حوزه اتومبیل سواری و همچنین مابقی در ماشین‌های سنگین و همچنین نیمه سنگین فعالیت دارند.

او همچنین با گفتن آنکه مالیات بر ارزش افزوده یکی از پهناور و بزرگ‌ترین مشکلاتی می باشد که جهت صنف نمایشگاه‌داران اتومبیل وجود دارد، خاطرنشان کرد: مالیات بر ارزش افزوده که مثل تمام اصناف ۹ قسمت و بخش از حق کمیسیون را شامل می‌می شود خیلی زیاد بالا بوده و همچنین با توجه به هزینه‌های موجود سبب تعطیلی بعضی از واحدهای صنفی شده می باشد.

ریاست اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد مقدس با تأکید بر‌آنکه بازار خودروهای داخلی اکثرا و بیشتر انحصاری می باشد، گفتن کرد: موضوع انحصاری‌بودن سبب شده که پول خیلی زیاد بسیاری جهت خودروهای بی‌کیفیت از شهروندان و مردم شهر گرفته می شود که آن روند نیازمند تجدید نظر می باشد.

حیدری با اشاره به بازار خودروهای لوکس و همچنین خارجی در مشهد‌مقدس، تصریح کرد: تعدادی از افرادی که با ثبت شرکت و همچنین بدون نمایندگی اقدام به خرید و همچنین فروش خودروهای لوکس می‌کنند زیر نظر اتحادیه خواهند بود که مقدار و اندازه و میزان آن هم‌ها حدود ۲ قسمت و بخش تعداد کل نمایشگاه‌داران اتومبیل در مشهد ‌می باشد.

او همچنین با تصریح آنکه اوضاع اقتصادی در تمام کشور در حالت رکود به‌سر می‌برد، گفتن کرد: آن اوضاع در مشهد شدت بیشتری دارد زیرا بسیاری از سرمایه‌های شهروندان و مردم شهر در پروژه‌های غیرقانونی آن شهرستان بلوکه شده و همچنین گردش اقتصادی را سخت‌تر کرده می باشد.

انتهای پیام/

ریزش ۲۰ درصدی افراد اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد‌/‌تشدید رکود بازار مشهد با پروژه‌های غیرقانونی در تاریخ ۹ April 2016 | 11:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …