خانه / اخبار خراسان / مراسم سوگواری شهادت امام و پیشوا هادی(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌می شود

مراسم سوگواری شهادت امام و پیشوا هادی(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌می شود

مراسم سوگواری شهادت امام و پیشوا هادی(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌می شود

|مراسم سوگواری شهادت امام و پیشوا هادی(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، به‌نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، همزمان با فرارسیدن سوم رجب المرجب، سالروز شهادت مظلومانه جد بزرگوار امام و پیشوا زمان(عج)، حضرت امام و پیشوا علی‌النقی(ع) مراسم سوگواری و همچنین مرثیه سرایی در سه نوبت در رواق امام و پیشوا خمینی(ره) حرم مطهر رضوی برگزار می‌می شود.

مراسم شب و همچنین شام شهادت امام و پیشوا هادی(ع) ۲۲ و همچنین ۲۳ فروردین از ساعت ۲۰ تا ۲۲ برگزار می‌می شود. در آن مراسم حجت‌الاسلام و همچنین‌المسلمین جمالی پیرامون موضوع سنت و همچنین سیره امام و پیشوا هادی(ع) به ایراد سخن می‌پردازد و همچنین در ادامه مداحان و همچنین ذاکران اهل بیت عصمت و همچنین طهارت(ع) به عزاداری و همچنین مرثیه‌سرایی می‌پردازند.

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب سالروز شهادت مظلومانه دهمین اختر تابناک آسمان امامت و همچنین ولایت نیز از ساعت ۱۱ تا ۱۳:۱۵ روز دوشنبه ۲۳ فروردین ماه در رواق امام و پیشوا خمینی(ره) برگزار می‌می شود و همچنین آیت‎الله سید احمد علم‌الهدی‌ امام و پیشوا جمعه مشهد پیرامون موضوع سبک زندگی امام و پیشوا هادی(ع) به ایراد سخن خواهند پرداخت. مدیحه سرایی و همچنین ذکر مصیبت در مدح آن امام و پیشوا همام از دیگر برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آن مراسم خواهد بود.

ویژه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های زائران غیرایرانی نیز در رواق‌های کوثر، دارالمرحمه و همچنین غدیر حرم مطهر رضوی برگزار می‌می شود که شامل سخنرانی، حلقه معرفت، پاسخگویی به سوالات شرعی و همچنین رفع شبهات دینی و همچنین کلاس‌های حرم شناسی می باشد.

جلسات حلقه‌های معرفت و همچنین سخنرانی ویژه خواهران نیز یک ساعت قبل از اذان ظهر و همچنین یک ساعت قبل از اذان مغرب در رواق های دارالحکمه و همچنین دارالاجابه برگزار می‌می شود.

علاقه‌مندان و همچنین شیفتگان به اهل بیت عصمت و همچنین طهارت(ع) می‌توانند مراسم سخنرانی، مرثیه‌سرایی و همچنین عزاداری به مناسبت سالروز شهادت حضرت امام و پیشوا هادی(ع) را از طریق پایگاه اینترنتی razavitv.aqr.ir دیدن کنند.

آن برنامه جذاب و جالب و خوب‌ها ویژه عموم زائران و همچنین مجاوران بارگاه منور رضوی می باشد و همچنین ارادتمندان به ائمه اطهار(ع) و همچنین به ویژه امام و پیشوا هادی(ع) می‌توانند با شرکت در آنها ضمن عرض تسلیت به پیشگاه امام و پیشوا رضا(ع)، الگوهای تربیتی، شخصیتی، علمی و همچنین اخلاقی دهمین پیشوای شیعیان را که در میان ائمه اطهار(ع) به هادی و همچنین راهنما مشهور بودند را برگزیده و همچنین آن ویژگی‌های برتر در زندگی خودشان پیاده کنند.

انتهای پیام/

مراسم سوگواری شهادت امام و پیشوا هادی(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌می شود در تاریخ ۹ April 2016 | 10:52 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …