خانه / اخبار مسکن / بهسازی مسیر BRT خط انقلاب – دماوند ویژه معلولان و همچنین …

بهسازی مسیر BRT خط انقلاب – دماوند ویژه معلولان و همچنین …

بهسازی مسیر BRT خط انقلاب – دماوند ویژه معلولان و همچنین …

|بهسازی مسیر BRT خط انقلاب – دماوند ویژه معلولان و همچنین … از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

دست یار حمل و همچنین نقل ترافیک شهرداری منطقه هفت تهران از بهسازی مسیر اتوبوس تندور خط یک خیابان انقلاب و همچنین دماوند ویژه معلولان و همچنین نابینایان خبر داد و همچنین گفت: مناسب‌سازی‌ معابر، حمل‌ونقل عمومی و همچنین در مجموع بهبود شرایط زندگی جهت معلولان و همچنین جانبازان از حقوق شهروندی آن تیم از شهروندان می باشد که بایستی و حتما مدنظر قرار گیرد.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ امیرحسین حیدرنیا افزود: آن طرح با هدف ترغیب نابینایان و همچنین معلولان به بهره بری و استفاده از وسایل حمل و همچنین نقل عمومی در سال شمسی ۹۵ در آن منطقه اجرا خواهد شد.

او همچنین در ادامه از مناسب‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس و همچنین پایانه‌ها به عنوان اقدامی دیگر در جهت تسهیل در امر جابجایی معلولان یاد کرد و همچنین گفت: مناسب سازی اتوبوس‌ها و همچنین پایانه‌های اتوبوس، اجرای مسیر ویژه نابینایان در ایستگاه‌های BRT و همچنین همسطح‌سازی ایستگاه‌های اتوبوس جهت وارد شدن معلولان به ایستگاه شامل دیگر اقدامات شهرداری آن منطقه خواهد بود.

دست یار شهردار منطقه ۷ با اشاره به آنکه شهری سالم می باشد که جهت نیازهای تمام شهروندان از هر طیف پاسخ مناسب داشته باشد، خاطرنشان کرد: هنوز تا شهری مناسب و همچنین ایده‌آل جهت آن تیم از جامعه فاصله داریم ولی باید توجه داشت در تلاشیم تا دسترسی مناسب به ناوگان حمل‌ونقل عمومی و همچنین همچنین تردد راحت در سطح منطقه را جهت آن تیم فراهم‌ سازیم.

بر اساس نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، حیدرنیا تاکید کرد: نصب موانع ارتجاعی، بشکه های ایمنی، شب رنگ جهت نما بروی نرده ها، خطرنما و همچنین جهت نما در طول مسیر اتوبوس تندرو خیابان انقلاب و همچنین دماوند از دیگر اقداماتی می باشد که در راستای بهسازی آن مسیر پرتردد انجام شده می باشد.

 

ایسنا

بهسازی مسیر BRT خط انقلاب – دماوند ویژه معلولان و همچنین … در تاریخ ۱۰ April 2016 | 5:50 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …