خانه / اخبار خراسان / نرخ بیکاری خراسان رضوی نگران کننده می باشد/ اوضاع نامساعد تولید در خراسان رضوی

نرخ بیکاری خراسان رضوی نگران کننده می باشد/ اوضاع نامساعد تولید در خراسان رضوی

نرخ بیکاری خراسان رضوی نگران کننده می باشد/ اوضاع نامساعد تولید در خراسان رضوی

|نرخ بیکاری خراسان رضوی نگران کننده می باشد/ اوضاع نامساعد تولید در خراسان رضوی از خراسان مسکن|

محسن شرکا در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: در واقع جهت مقوله‌هایی مانند بیکاری و همچنین تعطیلی واحدهای تولیدی آمار چندان پیشامد جدید مهمی نیست بلکه پیشامد جدید اصلی آن می باشد که هم اکنون تولید در خراسان رضوی شرایط خوبی نداشته و همچنین  صاحبان صنایع گرفتار رکود بازار شده‌اند.

او همچنین با گفتن آنکه حکومت در شروع فعالیت خود هدف اصلی اقتصادی را مهار تورم قرار داده بود، خاطرنشان کرد: بایستی و حتما در نظر داشت که در قسمت و بخش مهار تورم حکومت با سیاست‌های انقباض اقتصادی و مالی خود خیلی زیاد خوب عمل کرده ولی باید توجه داشت آن موضوع سبب شده که تمام قسمت و بخش‌های اقتصادی در یک رکود خیلی زیاد عمیق فرو رود.

دبیرکل سابق منزل و خانه صنعت، معدن و همچنین تجارت کشور با تأکید بر آنکه با وجود رکود فعلی کنترل تورم بیش از آن اصلا مجاز نیست، گفتن کرد: بایستی و حتما حکومت با اعطای تسهیلات ارزان نرخ به واحدهای تولیدی در راستای تأمین اقتصادی و مالی آنها قدم بردارد البته ممکن می باشد که آن کار قدری تورم ساخته یا ایجاد کرده که بایستی و حتما در نظر داشت که جهت ادامه حیات واحدهای صنعتی یک الزام می باشد.

شرکا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در مورد حمایت از تولید، تصریح کرد: خراسان رضوی با توجه به ویژگی زائرپذیری خود مستلزم و نیاز بیشتری به اشتغال داشته و همچنین با آن روند که تمام قوای قسمت و بخش‌های حکومت بر مهار نقدینگی قرار گرفته نمی‌قدرت در آن حوزه اقداماتی انجام داد.

شرکا افزود: رفع موضوع بیکاری در خراسان رضوی تنها با حمایت از قسمت و بخش تولید بررسی کننده و پروهشگر می‌می شود و همچنین با افزایش ثروت می‌قدرت آثار افزایش تورم را نیز خنثی کرد.

او همچنین با گفتن آنکه از قسمت و بخش‌های متنوع و گوناگون و مختلف صنایع در خراسان رضوی تعداد بسیاری کارگر تعدیل شده‌اند، تصریح کرد: گرچه تعداد آن اشخاص مشخص نیست ولی باید توجه داشت تا حدود بسیاری آثار آن هم بر روی معیشت جامعه خراسان رضوی را می‌قدرت دیدن کرد.

انتهای پیام/

نرخ بیکاری خراسان رضوی نگران کننده می باشد/ اوضاع نامساعد تولید در خراسان رضوی در تاریخ ۱۰ April 2016 | 10:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …