سرخط خبرها
خانه / اخبار خراسان / متخلفان حفر چاه‌های غیرمجاز خراسان رضوی مورد پیگرد قرار می‌گیرند

متخلفان حفر چاه‌های غیرمجاز خراسان رضوی مورد پیگرد قرار می‌گیرند

متخلفان حفر چاه‌های غیرمجاز خراسان رضوی مورد پیگرد قرار می‌گیرند

|متخلفان حفر چاه‌های غیرمجاز خراسان رضوی مورد پیگرد قرار می‌گیرند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، غلامعلی صادقی ظهر امروز در حاشیه بازدید رودخانه کشف رود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بایستی و حتما در مورد اتفاقاتی که در مورد رودخانه کشف رود رخ داده در ابتدا خودمان را سرزنش کنیم که چرا در آن باره کوتاهی هایی رخ داده می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه جهت حل آن معضل در شرایط فعلی همه دستگاه‌ها به صورت جدی شرکت می‌کنند، خاطرنشان کرد: مجاورین آن رودخانه نیز به تا حال همکاری خیلی زیاد بسیاری داشته‎اند که بایستی و حتما از آن عزیزان به صورت ویژه تشکر کرد.

دادستان عمومی و همچنین انقلاب خراسان رضوی اظهار کرد: خیلی دنبال آن موضوع نبودیم که دنبال کوتاهی‌ها برویم ولی باید توجه داشت بر آن اساس که آن پروژه به یک سرانجام خوب برسد مطمئناً با سهل انگاری‌ها به شدت برخورد می‌می شود.

صادقی تصریح کرد: هدف اصلی ما آن می باشد که حقوق جامعه را استیفا کنیم و همچنین در آن باره از تمامی ابزارهای موجود بهره بری و استفاده خواهیم کرد.

او همچنین با اشاره به آنکه آن استان در حوزه آب دچار معظلات و مسائل و مشکلات جدی می باشد، تاکید کرد: در صورتی که در شرایط فعلی از ذخائر آبی به خوبی حفاظت نشود قطعاً جمعیت بالای سه میلیون نفری شهرستان مشهد در بعدی‌ای نزدیک دچار معظلات و مسائل و مشکلات جدی می‌شوند.

دادستان عمومی و همچنین انقلاب خراسان رضوی با گفتن آنکه با حفر چاه‌های غیرمجاز به شدت برخورد می‌می شود، تصریح کرد: حراست از منابع آبی یک موضوع با رویکرد ملی می باشد و همچنین نباید یک فرد به خاطر منافع فردی یا شخصی خود سرمایه یک کلانشهر را به خطر بیندازد.

صادقی با اشاره به آنکه آب منطقه ای با جدیت آن موضوعات را دنبال کند، اظهار کرد: بحران آب در بعدی‌ای نزدیک ممکن می باشد زندگی در شهرستان مشهد را به خطر بیندازد و همچنین بر همین اساس بایستی و حتما در آن باره اقدامات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین مناسب انجام می شود.

او همچنین با اشاره به آنکه بعد از به گفته آب منطقه‌ای دستگاه قضا با سرعت با متخلفان برخورد می‎کند، تصریح کرد: براساس دستورات کمیسیون مربوطه تعداد قضات و همچنین جلساتی که در آن باره تشکیل می‌شده نسبت به قبل افزایش پیدا کرده می باشد.

انتهای پیام/

متخلفان حفر چاه‌های غیرمجاز خراسان رضوی مورد پیگرد قرار می‌گیرند در تاریخ ۱۲ April 2016 | 11:57 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1396040215385944411222044.jpg

امام و پیشوا جمعه موقت مشهد: گرانفروشی بعضی فروشندگان چه ارتباطی به تحریم دارد؟

امام و پیشوا جمعه موقت مشهد: گرانفروشی بعضی فروشندگان چه ارتباطی به تحریم دارد؟ |امام …