خانه / اخبار خراسان / نام ۲ بلوار و همچنین چند خیابان در شهرستان مشهد تغییر پیدا کرد

نام ۲ بلوار و همچنین چند خیابان در شهرستان مشهد تغییر پیدا کرد

نام ۲ بلوار و همچنین چند خیابان در شهرستان مشهد تغییر پیدا کرد

|نام ۲ بلوار و همچنین چند خیابان در شهرستان مشهد تغییر پیدا کرد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، افراد شورای شهرستان در یکصد و همچنین شانزدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهرستان مشهد در تالار شورا با تغییر نام دو بلوار و همچنین چند خیابان در شهرستان مشهد موافقت کردند.

افراد شورای اسلامی شهرستان مشهد با تغییر نام دو بولوار اصلی در مشهد مقدس موافقت کردند. نخستین لایحه ارائه شده از سوی شهرداری به شورای شهرستان تغیر نام بولوار لادن به بولوار شهید فخرایی بود که با موافقت افراد شورای شهرستان همراه شد.

ولی باید توجه داشت در ادامه لایحه تغییر نام بولوار هنرستان به بولوار شهید ناصری نتوانست رای اعتماد افراد شورای شهرستان را کند و همچنین سرانجام آن لایحه به تصویب نرسید.

افراد شورای شهرستان در ادامه به بررسی کردن لایحه تغییر نام بولوار آموزگار در منطقه ۱۱ شهرداری مشهد به نام بولوار شهید رجایی پرداختند و همچنین بعد از بحث و همچنین بررسی کردن خیلی زیاد به آن تغیر نام رای دادند.

افراد شورای شهرستان در ادامه بررسی کردن لایحه تغییر نامگذاری خیابان امامت ۶۶ با حفظ شماره به نام شهید محمد حسین قوسیان و همچنین نامگذاری نخستین توقفگاه استاندارد خودروهای سنگین و همچنین نیمه سنگین باری در کشور به نام توقفگاه ناوگان باری ۲۶ آذر موافقت کردند.

تغییر نام بولوار میثاق به نام بولوار شهید شوشتری نیز به عنوان لایحه در صحن علنی شورای شهرستان خواندن و قرائت شد و همچنین سرانجام نتوانست که رای اعتماد افراد شورای شهرستان را کسب کند.

انتهای پیام/

نام ۲ بلوار و همچنین چند خیابان در شهرستان مشهد تغییر پیدا کرد در تاریخ ۱۲ April 2016 | 7:08 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …