خانه / اخبار مسکن / آقای ربیعی وعده همسان سازی حقوق کارگران را اجرایی کنید

آقای ربیعی وعده همسان سازی حقوق کارگران را اجرایی کنید

آقای ربیعی وعده همسان سازی حقوق کارگران را اجرایی کنید

|آقای ربیعی وعده همسان سازی حقوق کارگران را اجرایی کنید از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

نماینده اصفهان در تذکری به وزیر کار بر لزوم همسان سازی حقوق کارگران همچون همسان سازی حقوق کارمندان کشوری ، لشکری و همچنین تامین فرهنگی و اجتماعی تاکید کرد.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ حسن کامران در تذکری شفاهی در جلسه علنی نوبت عصر امروز( سه‌شنبه) گفت:‌ وزیر کار وعده همسان سازی حقوق کارگران را مطرح کرده می باشد که متاسفانه آن موضوع در بودجه ۹۵ و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب ششم قید نشده می باشد و همچنین تغییر پیدا کردن به یک شعار سیاسی شده می باشد. آن هم هم در شرایطی که آن همسان سازی در کارکنان کشوری، لشکری و همچنین تامین فرهنگی و اجتماعی حل شده و همچنین تنها کارگران باقی مانده می باشد.

او همچنین در تذکری غیره ای به وزرای نیرو و همچنین جهاد کشاورزی به اوضاع حق آبه داران زاینده رود اشاره و همچنین اظهار کرد: کشاورزان در اصفهان به کشاورزی پرداختند ولی باید توجه داشت به دلیل آنکه آب به زمین‌های‌آن هم‌ها نرسید ممکن می باشد محصول خوبی نداشته باشد، در آن شرایط نیز بیمه هم زیر بار پرداخت خسارت نمی رود. بارها خواسته ایم که در آن ارتباط و رابطه خسارت داده می شود یا تدبیری در مورد رساندن آب از رودخانه زاینده رود به کشاورزان صورت گیرد.

به گفته او همچنین در صورت تن دادن به کارهای کارشناسی و همچنین اجرای قانون آن معظلات و مسائل و مشکلات کمتر خواهد شد.

آن عضو کمیسیون امنیت ملی و همچنین سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اقتصاد در مورد اوضاع موسسه ثامن الحجج گفت: شهروندان و مردم شهر با اعتماد مجوز وزارت اقتصاد به یک موسسه بانکی و همچنین تبلیغات صدا و همچنین سیما پولهایشان را در بانک در آن موسسه گذاشته اند ولی باید توجه داشت اکنون جهت پس گرفتن اصل آن هم پول با مشکل مواجه شده اند و همچنین تدابیر به کارگرفته کارساز نبوده می باشد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری می باشد اقدامات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری صورت گیرد.

کامران در تذکری به وزیر دفاع در مورد رزمندگان معسر گفت: طبق قانون قرار شد ماهانه حق و همچنین حقوقی به رزمندگان معسر داده می شود که متاسفانه حکومت آن قانون را اجرایی نکرده می باشد، هم‌چنین طبق قانون بازنشستگان نیروهای مسلح نیز مشمول گرفتن مابه‌التفاوت حقوقشان شدند که آن موضوع اجرایی نشده می باشد.

او همچنین در پایان تاکید کرد که در هنگام بررسی کردن بودجه بایستی و حتما تدبیری صورت گیرد تا از قبل مصوبه مجلس گرانی به شهروندان و مردم شهر فشار نیاورد و همچنین حتی گرانی کمتر می شود.

 

ایسنا

آقای ربیعی وعده همسان سازی حقوق کارگران را اجرایی کنید در تاریخ ۱۲ April 2016 | 9:02 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …