خانه / اخبار خراسان / توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد در دستور کار قرار دارد

توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد در دستور کار قرار دارد

توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد در دستور کار قرار دارد

|توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد در دستور کار قرار دارد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سید امیر مرتضوی صبح امروز در حاشیه بازدید از کال «دروی» مشهد اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مدنظر در دستگاه قضایی توجه ویژه به حاشیه شهرستان به ویژه مناطقی که جرم و جنایت در آنها اکثرا و بیشتر به وقوع می پیوندد می باشد.

مرتضوی افزود: جهت رفع ناهنجاری‌ها در آن منطقه ها و مناطق سعی داریم با اقدامات پیشگیرانه که شامل اقدامات کیفری و همچنین اقدامات فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی می باشد، با افرادی که باره ناامنی جهت شهروندان و مردم شهر را ساخته یا ایجاد می‌کنند و همچنین نظم و همچنین امنیت را از بین می‌برند، برخورد قاطع و همچنین جدی کنیم.

دست یار دادگستری استان خراسان رضوی افزود: برپایی قرارگاه‌های عملیاتی، ساخته یا ایجاد گشت‌های شبانه، حضور دستگاه قضایی در کنار قوه انتظامی و همچنین بسیج در همین راستا انجام می‌می شود تا بتوانیم منطقه ها و مناطق حاشیه شهرستان و همچنین سکونتگاه‌های غیر رسمی را توانمند سازی کنیم.

مرتضوی گفتن کرد: در آن راستا اراذل و همچنین اوباش منطقه، خرده فروشان مواد اعتیاد آور و مخدر و همچنین معتادان متهاجر شناسایی شده که در یک برنامه جذاب و جالب و خوب دراز مدت و همچنین نه مقطعی با آن هم‌ها برخورد می شود تا به تدریج تمام منطقه ها و مناطق حاشیه شهرستان شامل امنیت قابل قبول می شود.

دست یار دادگستری خراسان رضوی تاکید کرد: انتظار داریم همه دستگاه‌های متولی در باره حاشیه شهرستان به میدان بیایند تا در کنار هم بتوانیم معظلات و مسائل و مشکلات امنیتی در آن منطقه ها و مناطق را حل کنیم.

انتهای پیام/

توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد در دستور کار قرار دارد در تاریخ ۱۳ April 2016 | 8:15 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …