خانه / اخبار خراسان / توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد در دستور کار قرار دارد

توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد در دستور کار قرار دارد

توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد در دستور کار قرار دارد

|توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد در دستور کار قرار دارد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سید امیر مرتضوی صبح امروز در حاشیه بازدید از کال «دروی» مشهد اظهار داشت: یکی از اولویت‌های مدنظر در دستگاه قضایی توجه ویژه به حاشیه شهرستان به ویژه مناطقی که جرم و جنایت در آنها اکثرا و بیشتر به وقوع می پیوندد می باشد.

مرتضوی افزود: جهت رفع ناهنجاری‌ها در آن منطقه ها و مناطق سعی داریم با اقدامات پیشگیرانه که شامل اقدامات کیفری و همچنین اقدامات فرهنگی و همچنین فرهنگی و اجتماعی می باشد، با افرادی که باره ناامنی جهت شهروندان و مردم شهر را ساخته یا ایجاد می‌کنند و همچنین نظم و همچنین امنیت را از بین می‌برند، برخورد قاطع و همچنین جدی کنیم.

دست یار دادگستری استان خراسان رضوی افزود: برپایی قرارگاه‌های عملیاتی، ساخته یا ایجاد گشت‌های شبانه، حضور دستگاه قضایی در کنار قوه انتظامی و همچنین بسیج در همین راستا انجام می‌می شود تا بتوانیم منطقه ها و مناطق حاشیه شهرستان و همچنین سکونتگاه‌های غیر رسمی را توانمند سازی کنیم.

مرتضوی گفتن کرد: در آن راستا اراذل و همچنین اوباش منطقه، خرده فروشان مواد اعتیاد آور و مخدر و همچنین معتادان متهاجر شناسایی شده که در یک برنامه جذاب و جالب و خوب دراز مدت و همچنین نه مقطعی با آن هم‌ها برخورد می شود تا به تدریج تمام منطقه ها و مناطق حاشیه شهرستان شامل امنیت قابل قبول می شود.

دست یار دادگستری خراسان رضوی تاکید کرد: انتظار داریم همه دستگاه‌های متولی در باره حاشیه شهرستان به میدان بیایند تا در کنار هم بتوانیم معظلات و مسائل و مشکلات امنیتی در آن منطقه ها و مناطق را حل کنیم.

انتهای پیام/

توانمندسازی سکونتگاه‌های غیررسمی مشهد در دستور کار قرار دارد در تاریخ ۱۳ April 2016 | 8:15 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید»

آتش به اختیاران فرهنگی گل کاشتند؛ «نقطه صفر مرزی خراسان رضوی از ته دل خندید» …