خانه / اخبار مسکن / ۷۰ قسمت و بخش اعتبارات مسکن مهر تامین نشد/دستور ریاست قوه …

۷۰ قسمت و بخش اعتبارات مسکن مهر تامین نشد/دستور ریاست قوه …

۷۰ قسمت و بخش اعتبارات مسکن مهر تامین نشد/دستور ریاست قوه …

|۷۰ قسمت و بخش اعتبارات مسکن مهر تامین نشد/دستور ریاست قوه … از خراسان مسکن|

Back

تو اینجا هستید: منزل و خانه پروژه ها مسکن مهر ۷۰ قسمت و بخش اعتبارات مسکن مهر تامین نشد/دستور ریاست قوه قضاییه جهت واحدهای مشکل‌دار

http://www.bananews.ir/

قائم مقام وزیر راه و همچنین شهرسازی از ارسال نامه پروژه‌های مسکن مهر مشکل‌دار به قوه قضاییه توسط وزیر راه و همچنین شهرسازی خبر داد و همچنین گفت: تنها ۳۰ قسمت و بخش اعتبارات مورد مستلزم و نیاز مسکن مهر تامین شد.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ احمد اصغری‌مهرآبادی اظهار کرد: با دستور دست یار اول ریاست‌جمهوری جلساتی با نمایندگانی از وزارت نیرو ، استان ها و همچنین مدیران تشکیل شد و همچنین اعتبارات مورد مستلزم و نیاز -جهت مسکن مهر- را ۵۶۰۰ میلیارد تومان برآورد کردیم که ۳۰ قسمت و بخش آن هم تامین شده می باشد.

او همچنین با گفتن آن‌که ۲۰۰ هزار مسکن مهر آماده افتتاح شده که به دلیل نبود سرویس ها و خدمات زیربنایی امکان واگذاری آنها را به متقاضیان نداریم، تصریح کرد:‌ قرار بود ۴۵۰۰ واحد مسکن مهر -دهه فجر سال شمسی قبل- واگذار می شود که اردیبهشت امسال تحویل می‌می شود.

او همچنین با گفتن آن‌که بایستی و حتما جهت واحدها فاقد متقاضی مسکن مهر مشتری پیدا کنیم، یادآور شد:پرونده بعضی از پروژه‌ها به دلایلی در مراجع قضایی مطرح و همچنین در حال رسیدگی می باشد و همچنین از ریاست قوه قضائیه درخواست کردیم جهت آن واحدها شرایط ویژه ای در نظر گرفته می شود که دستورات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به دست یار اول قوه قضاییه داده شده می باشد.

او همچنین ادامه داد: بر آن اساس با امضای وزیر راه و همچنین شهرسازی فهرست طرح های مشکل دار جهت رسیدگی به دفتر آقای اژه‌ای ارسال می‌می شود.

 

تسنیم

۷۰ قسمت و بخش اعتبارات مسکن مهر تامین نشد/دستور ریاست قوه … در تاریخ ۱۵ April 2016 | 5:50 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …