خانه / اخبار خراسان / احتمال بارش تگرگ در مشهد مقدس وجود دارد

احتمال بارش تگرگ در مشهد مقدس وجود دارد

احتمال بارش تگرگ در مشهد مقدس وجود دارد

|احتمال بارش تگرگ در مشهد مقدس وجود دارد از خراسان مسکن|

یحیی قائنی‌پور در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: دمای هوای مشهد مقدس امروز بین ۱۳ تا ۲۰ درجه سانتی‌گراد در نوسان بوده و همچنین اوضاع هوای آن شهرستان نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با رگبار باران توام با رعد و همچنین برق و همچنین در پاره‌ای نقاط بارش تگرگ گاهی وزش باد  شدید می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه اوضاع هوای فردا در مشهد مقدس مشابه امروز می باشد، خاطرنشان کرد: دمای هوای فردا در مشهد مقدس بین ۱۱ تا ۱۹ درجه سانتی‌گراد در نوسان می باشد.

ریاست اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی گفتن کرد: اوضاع هوای مشهد مقدس در روز دوشنبه نیز نیمه ابری تا ابری  گاهی با رگبار باران با احتمال رعد و همچنین برق در پاره‌ای نقاط بارش تگرگ گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید بوده و همچنین دمای آن هم بین ۱۰ تا ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان می باشد.

قائنی‌پور با گفتن آنکه دیروز دمای هوا در مشهد مقدس  بین ۱۳ تا ۲۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر بوده می باشد، تصریح کرد: در همین مدت شهرستان  کوهسرخ  با حداقل دمای ۸  درجه سانتی‌گراد بالای صفر سردترین و همچنین شهرستان سرخس با حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر گرم‌ترین شهرهای استان خراسان رضوی بوده‌اند.

او همچنین با اشاره به اوضاع هوای کلی خراسان رضوی در طول فردا، گفتن کرد: نواحی جنوبی استان فردا نیمه ابری تا ابری همراه با رگبار باران توأم با رعد و همچنین برق و همچنین در نواحی مستعد با احتمال بارش تگرگ گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید بوده و همچنین نواحی مرکزی نیز مشابه آن اوضاع را در ۲۴ ساعت بعدی تجربه می‌کنند.

ریاست اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی افزود: اوضاع هوای نواحی شمالی استان نیز در طول فردا ریاست اداره پیش بینی هواشناسی خراسان رضوی می باشد.

انتهای پیام/
 

 

احتمال بارش تگرگ در مشهد مقدس وجود دارد در تاریخ ۱۶ April 2016 | 9:18 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …