خانه / اخبار خراسان / استخدام فامیلی در یکی از نهاد‌های تابعه شهرداری سبزوار

استخدام فامیلی در یکی از نهاد‌های تابعه شهرداری سبزوار

استخدام فامیلی در یکی از نهاد‌های تابعه شهرداری سبزوار

|استخدام فامیلی در یکی از نهاد‌های تابعه شهرداری سبزوار از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از سبزوار، محمد علی طالبی همین امشب در نشستی خبری با اشاره به حواشی اخیر در شورای اسلامی آن شهرستان و همچنین شهرداری سبزوار اظهار داشت: متأسفانه امروز عده‌ای از شورای شهرستان که منافعشان در خطر می باشد اقدام به پخش شایعه‌های متنوع و گوناگون و مختلف در آن باره می‌کنند.

او همچنین با گفتن آنکه در دو سال شمسی قبل جلوی بسیاری از بی‌قوانین و قانونی‌ها و همچنین درآمدهای حرام در شهرداری گرفته شده تصریح کرد: در آن مدت جلوی پاداش‌هایی بدون ضابطه، حق کمیسیون‌های بی‌قانون بعضی از مدیران در ساعات اداری و همچنین پرداخت‌های بی‌مورد گرفته شده می باشد.

طالبی با اعلام آنکه در دو سال شمسی قبل جلوی هرگونه تخلف در باره فروش تراکم و همچنین اراضی شهرداری سبزوار گرفته شده خاطرنشان کرد: متأسفانه در سال شمسی‌های قبل بیش از ۶۰ قسمت و بخش از دخل و درآمد شهرداری سبزوار از فروش تراکم و همچنین اراضی و همچنین حتی ماشین آلات آن نهاد بوده می باشد.

او همچنین با ابراز آنکه صدها توافق متنوع و گوناگون و مختلف در باره فروش تراکم به‌صورت غیرمجاز در قبل صادر شده، گفت: امروز جهت بسیاری از اشخاص در آن باره حقوق مکتسبه حاصل شده و همچنین آن درحالی می باشد که پول‌های وصول‌شده حاصل از فروش آن تراکم‌ها در قبل هزینه شده و همچنین ما امروز بایستی و حتما با چندین پرونده و همچنین دادگاه جهت دفاع از حقوق شهرداری دست و همچنین پنجه نرم کنیم.

شهردار سبزوار با اشاره به اخراج بعضی از کارکنان متخلف در باره‌های اقتصادی و مالی و همچنین اداری گفت: متأسفانه در قبل افرادی را با مدارک و همچنین مدارج قلابی در شهرداری به‌دلیل بعضی روابط فامیلی استخدام نموده اند و همچنین آن موضوع به‌حدی می باشد که یکی از نهاد‌های تابعه شهرداری امروز به‌صورت خانوادگی، فامیلی و همچنین آشنایی اداره می‌می شود.

طالبی با اعلام آنکه در دو سال شمسی قبل یک فرد یا شخص از طریق ارتباط و رابطه به استخدام شهرداری در نیامده می باشد، گفت: اسناد آن ادعا موجود می باشد و همچنین ما حتی جهت صرفه‌جویی اقتصادی و مالی بیش از ۱۰۰ کارمند را در موعد مقرر بازنشسته کرده‌ایم که آن موضوع سالی ۳  میلیارد تومان به‌نفع شهرداری بوده می باشد.

او همچنین با اشاره به مدیریت هزینه‌ها در شهرداری سبزوار گفت: در آن مدت با جلوگیری از هدررفت هزینه، عدم نمایش بعضی مراسمات بی‌مورد، جلوگیری از خرج‌های بی‌مورد و همچنین عدم پرداخت بعضی از هزینه‌ها و همچنین پاداش‌ها و همچنین هدیه‌های خلاف قانون بیش از ۶۰ میلیارد تومان صرفه‌جویی شده می باشد.

شهردار سبزوار با گفتن آنکه تکلیف‌گرایی، اخلاق‌مداری، رعایت حقوق بیت المال، حفظ حرمت اشخاص و همچنین مراجعین اجرای قانون، اجرای احکام شورا و همچنین براساس ضوابط، ارائه مبارزه با فساد اداری و همچنین اقتصادی و مالی، بودجه در موعد قوانین و قانونی، تعامل با دستگاه‌های استانی و همچنین ملی  و همچنین… سرلوحه کار ما در شهرداری بوده می باشد، تأکید کرد: در آن مدت بودجه شهرداری سبزوار از ۶۱ میلیارد تحقق در سال شمسی ۹۲  به ۱۰۷ میلیارد در سال شمسی ۹۳ و همچنین ۱۹۰ میلیارد در سال شمسی ۹۴ رسیده می باشد.

او همچنین با اظهار آنکه بعضی ادعا می‌کنند شهرداری سبزوار در پرداخت حقوق کارکنان شامل معوقات می باشد، یادآور شد: در طول دو سال شمسی قبل با وجود تمام سختی‌ها و همچنین اجرای انضباط اقتصادی و مالی درست، حقوق کارکنان به‌موقع پرداخت شده و همچنین اسناد اقتصادی و مالی ما در آن باره مؤید آن ادعاست.

طالبی با ابراز آنکه متأسفانه بی‌مدیریتی در شهرداری سبزوار سبب شده بود تا پدیده حاشیه نشینی در سبزوار رشد چشمگیری داشته باشد، عنوان کرد: ما امروز در دو محله عیدگاه و همچنین نیروگاه که جمعیتی برابر یک شهرستان را دارند با پدیده پهناور و بزرگ حاشیه نشینی روبه‌رو هستیم.

او همچنین گفت: جهت ساماندهی به‌سمت ارتباط با دستگاه‌های اجرایی استان و همچنین کشور رفتیم که برآیند نمایش همایش ملی سکونت‌گاه‌های غیررسمی در سبزوار، عضو شهرداری سبزوار در ستاد ملی بازآفرینی و همچنین استقرار دبیرخانه ستاد در سبزوار بود.

طالبی با گفتن آنکه امروز پدیده حاشیه نشینی در سبزوار به‌صورت صددرصدی مهار شده یادآور شد: ظهور آن پدیده در سبزوار سبب شده تا آن شهرستان دچار عقب افتادگی جدی می شود و همچنین ما جهت ساماندهی آن هم به بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیازمندیم.

او همچنین با اعلام آنکه در شهرداری سبزوار جلوی فساد و همچنین فریب گرفته شده می باشد، گفت: متأسفانه امروز بعضی در شورای شهرستان و همچنین شهرداری به‌دنبال گسترش آن پدیده خواهند بود و همچنین از آنکه جلوی آن هم گرفته شده ناراضی‌اند و همچنین جهت به ثمر نشستن توطئه‌هایشان به‌دنبال بردن آبروی افرادی خواهند بود که در آن باره سالم کار می‌کنند و همچنین انتظار ما از دستگاه‌های نظارتی و همچنین رسانه‌ها پرداختن به آن موضوعات می باشد.

شهردار سبزوار با اظهار آنکه متأسفانه همین جریان سبب شد تا در دو مورد دو سرمایه‌گذار پهناور و بزرگ که جهت حضور در طرح‌های شهرداری اعلام حضور کرده بودند، از حضور خودداری کنند، افزود: با پیگیری گرفته شده آن اشخاص امروز از شهرداری سبزوار به‌دلیل گرفتن باج دادن و همچنین اقدام به گرفتن باج دادن اخراج شده‌اند ولی باز هم عده‌ای که علاقه‌مند به فعالیت جریان‌های زیرزمینی در شهرداری‌اند با آن جریان همراه خواهند بود.

او همچنین با تذکر “انتظار ما از شورای شهرستان آن می باشد که نسبت به شهروندان و مردم شهر در باره عقد قراردادهای غیرقانونی در دوره قبل پاسخگو باشند” گفت: بسیاری از قراردادهای غیرقانونی که امروز جهت شهرداری دردسرساز شده در دوره شهرداری و همچنین شورا بسته شده و همچنین امروز ما بایستی و حتما پاسخگوی آن هم باشیم.

طالبی با تأکید بر آنکه بودجه عمرانی شهرداری سبزوار در دو سال شمسی قبل بیش از ۷۰ میلیارد تومان افزایش داشته می باشد، عنوان کرد: اجرای ۱۲ کیلومتر طرح بزرگراه، ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی، کمربند شرق، طرح پهناور و بزرگ امیریه، برلیان سنتر امام و پیشوا‌زاده شعیب و همچنین کوی گلستان از پروژه‌هایی می باشد که جنبه ملی دارد و همچنین متأسفانه به‌دلیل نداشتن رنگ و همچنین لعاب دیده نمی‌می شود.

او همچنین با گفتن آنکه از ۹ نهاد تابعه شهرداری ۵ نهاد مستقل و همچنین ۴ نهاد بین ۱۰ تا ۴۰ قسمت و بخش از نظر اقتصادی و مالی از شهرداری مستقل شده‌اند، گفت: سبزوار جزو ۵ شهری می باشد که توانسته در سال شمسی قبل موفق به فروش اوراق مشارکت تا سقف ۷۰ میلیارد می شود که با استقبال خوب شهروندان و مردم شهر مواجه شد.

طالبی عنوان کرد: در آن مدت بیش از ۷۰ هکتار از اراضی شهری از چنگال زمین‌خواران خارج شده و همچنین ما آن اراضی را شناسایی و همچنین به بیت المال بازگردانده‌ایم و همچنین حال امروز آن اشخاص به‌دنبال وارد کردن آسیب به شهرداری خواهند بود.

او همچنین با اشاره به انعقاد توافق با ۱۵ سرمایه‌دار جهت حضور در طرح‌های عمرانی سبزوار یادآور شد: آن سرمایه گذاران در انتظار ثبات در اوضاع بازار سرمایه گذاری خواهند بود و همچنین با تحرک بازار وارد طرحهای عمرانی مورد مذاکره می‌شوند.

طالبی با اشاره به آنکه طول خیابان‌های سبزوار بیش از ۱۳ میلیون مترمربع و همچنین بیش از ۱۱ میلیون مترمربع از آنها مستلزم و نیاز به آسفالت دارد، گفت: در سال شمسی ۹۳ بیش از ۳۰۰ هزار مترمربع و همچنین در سال شمسی ۹۴ بیش از ۳۵۰ هزار مترمربع و همچنین در سال شمسی جاری بیش از ۵۰۰ هزار مترمربع خیابان‌های سبزوار آسفالت می‌می شود و همچنین آن درحالی می باشد که کارخانه آسفالت شهرداری در دو سال شمسی قبل تعطیل بوده می باشد.

انتهای پیام/*

استخدام فامیلی در یکی از نهاد‌های تابعه شهرداری سبزوار در تاریخ ۱۷ April 2016 | 5:44 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …