خانه / اخبار خراسان / منطقه "لادن مشهد"، لادن باقی ماند/ تغییر نام معابر نباید جهت شهرداری هزینه ساخته یا ایجاد کند

منطقه "لادن مشهد"، لادن باقی ماند/ تغییر نام معابر نباید جهت شهرداری هزینه ساخته یا ایجاد کند

منطقه "لادن مشهد"، لادن باقی ماند/ تغییر نام معابر نباید جهت شهرداری هزینه ساخته یا ایجاد کند

|منطقه "لادن مشهد"، لادن باقی ماند/ تغییر نام معابر نباید جهت شهرداری هزینه ساخته یا ایجاد کند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، با تصویب لایحه دو فوریتی توسط افراد شورای اسلامی شهرستان مشهد نام بلوار لادن مشهد تغییر پیدا نکرد.

افراد شورای اسلامی شهرستان مشهد که در یکصد و همچنین شانزدهمین جلسه علنی شورای شهرستان نام بلوار لادن را تغییر داده بودند امروز در لایحه‌ای دو فوریتی آن بولوار را به نام اول خود برگرداندند.

بعد از تغییر نام بلوار لادن، اهالی آن منطقه از شورای اسلامی شهرستان خواستار شدند تا نام آن بولوار به لادن بازگردد.

در آن طرح دو فوریتی آمده می باشد: «با توجه به آنکه بولوار لادن سالهاست نهادینه شده و همچنین تغییر آن هم سبب تحمیل هزینه‌هایی به شهرداری و همچنین شهروندان و مردم شهر می‌می شود به همین دلیل آن تغییر بازتاب گسترده‌ای در جامعه داشت می باشد.»

در آن باره سید جلال فیاضی عضو شورای اسلامی شهرستان مشهد اظهار داشت: نامگذاری معابر در شهرستان بایستی و حتما به گونه‌ای باشد که هزینه‌ای جهت شهرستان به وجود نیاورد.

او همچنین با گفتن آنکه در زمان تصویب آن طرح کمیسیون فرهنگی نیز رای مثبت نداشت گفت: نوع بازتاب‌ها در ارتباط و رابطه با آن تغییر نام نگرانی‌هایی را جهت ما در ارتباط و رابطه با لطمه خوردن به نام جدید ساخته یا ایجاد کرد.

عضو شورای شهرستان مشهد عنوان کرد: قطعا در آن منطقه نیز شهروندان و مردم شهر سربرگ‌ها و همچنین کارت‌های ویزیتی را با آدرس خیابان لادن به چاپ رسانده‌اند و همچنین قطعاً تغییر آن آدرس می‌تواند جهت آنها هزینه بسیاری را در برداشته باشد.

در ادامه علی اصغر نخعی راد عضو شورای اسلامی شهرستان مشهد به عنوان مخالف دو فوریت آن لایحه اظهار داشت: آن لایحه مستلزم و نیاز به دو فوریت ندارد زیرا صحبت‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری در قبل در مورد آن هم انجام شده می است و خواهد بود.در صورتی که در جامعه قسمت و بخش کمی نسبت به یک مصوبه ما اعتراض کنند قرار نیست تا ما آن هم مصوبه را کنسل کنیم.

در نهایت با تصویب افراد شورای شهرستان مشهد نام محله لادن مشهد تغییر نام پیدا نکرد.

انتهای پیام/

منطقه "لادن مشهد"، لادن باقی ماند/ تغییر نام معابر نباید جهت شهرداری هزینه ساخته یا ایجاد کند در تاریخ ۱۹ April 2016 | 4:08 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …