خانه / اخبار مسکن / تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی بلیت قطار

تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی بلیت قطار

تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی بلیت قطار

|تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی بلیت قطار از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

به مناسبت فرارسیدن ماه رجب و همچنین اعیاد آن ماه از ابتدای اردیبشهت ماه ۹۵ تا پایان آن ماه بلیت قطارهای نورالرضا با تخفیف عرضه می‌می شود.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ شرکت حمل و همچنین نقل ریلی نورالرضا اعلام کرد آن تخفیف‌ها از ۱۰ تا ۲۰ قسمت و بخش و همچنین در روزهای ویژه ای به مسافرین قطارهای نور در مسیرهای تهران – مشهد و همچنین بالعکس و همچنین اصفهان – مشهد و همچنین بالعکس داده خواهد شد که جهت اطلاع از روزها و همچنین قسمت و بخش تخفیفات میتوانید به جدول تخفیفات در وبسایت و مرکز خبرهای جدید آن شرکت رفت و آمد و مراجعه کنند.

 

همچنین با برنامه جذاب و جالب و خوب ریزی های نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران و همچنین شرکت حمل و همچنین نقل ریلی نورالرضا (ع) و همچنین به علت بازخورد مطلوب اولین قطار عروس نور در کشور دومین رام آن قطار نیز روز سه شنبه مورخ ۳۱ فروردین ماه ۹۵ عازم مشهد مقدس شد.

مسافرین آن قطار حدود ۲۵۰ زوج از دانشجویان دانشگاه تهران خواهند بود که به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در آن هم روز مراسم ازدواجشان در دانشگاه برگزار و همچنین بعد از مراسم جهت عزیمت به مشهد عازم ایستگاه راه آهن تهران شدند.

آن شرکت یکی از شرکت‌های زیر مجموعه تیم سرمایه گذاری توسعه ترابر ایرانیان که با داشتن ۵۴ واگن درجه یک مسافری در حال خدمت رسانی به هموطنان می باشد.

 

مهر

تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی بلیت قطار در تاریخ ۲۰ April 2016 | 6:24 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …