خانه / اخبار مسکن / پروژه مسکن ۲۴۷واحدی مهدیشهر به بهره برداری رسید

پروژه مسکن ۲۴۷واحدی مهدیشهر به بهره برداری رسید

پروژه مسکن ۲۴۷واحدی مهدیشهر به بهره برداری رسید

|پروژه مسکن ۲۴۷واحدی مهدیشهر به بهره برداری رسید از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

مدیرکل بنیاد مسکن استان سمنان در حاشیه بهره براری از پروژه مسکن ۲۴۷ واحدی مهدیشهر گفت: جهت ساخت وتکمیل آن واحد ها بیش از ۱۳۰میلیارد ریال اعتبار از محل کمک های دولتی هزینه شده می باشد.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ غلامحسن بنازاده روز سه شنبه در افتتاح ۲۴۷واحد مسکونی استان سمنان درشهرستان مهدیشهر افزود: جهت ساخت آن واحدهای مسکونی بیش از ۱۳۰میلیارد ریال اعتبار از محل کمک های دولتی هزینه شده می باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: آن واحدهای مسکونی در اراضی زمین های دولتی و همچنین به صورت اجاره ۹۹ساله در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

او همچنین با گفتن آن که جهت ساخت همه واحد مسکونی ۳۰۰میلیارد ریال بودجه از محل اعتبار مسکن مهر تخصیص یافته می باشد افزود: باقی مانده ساخت ۲۴۷ پروژه مسکن از سوی متقاضیان هزینه شده می باشد.

بنازاده تصریح کرد: عملیات ساخت آن واحدهای مسکونی از سه سال شمسی قبل آغاز شد و همچنین هرکدام از آن واحد هااز ۸۱متر مربع زیر بنا برخوردار خواهند بود.
در آن مراسم وزیرآموزش و همچنین پرورش بصورت نمادین کلید یکی از واحدهای افتتاح شده را به یکی از فرهنگیان بازنشسته اهدا کرد.

برنامه جذاب و جالب و خوب های ریاست جمهوری و همچنین هیات حکومت در بیست و همچنین ششمین سفر استانی به استان سمنان، شرکت در شورای اداری، نشست با نخبگان، علما و همچنین ایثارگران، نشست با سرمایه گذاران و همچنین امضای نمادین تعدادی تفاهم نامه و همچنین مصاحبه مطبوعاتی می باشد.

کاروان تدبیر و همچنین امید از ۲۴ دی سال شمسی ۹۲ به تا حال به استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و همچنین بلوچستان، ایلام ، لرستان، چهارمحال و همچنین بختیاری ، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی ، بوشهر، اصفهان، قم، گیلان ، فارس، آذربایجان شرقی، شهرستانهای استان تهران (شهریار ، ملارد و همچنین قدس)، خراسان شمالی، کردستان، شهرستانهای استان تهران( اسلامشهر ، رباط کریم و همچنین بهارستان)، همدان، مازندران، شهرستان ری (جنوب تهران)و همچنین یزد سفر داشتند.

پروژه مسکن ۲۴۷واحدی مهدیشهر به بهره برداری رسید در تاریخ ۱۹ April 2016 | 4:37 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …