خانه / اخبار خراسان / ‌آستان قدس رضوی ۳۰ هزار بسته محصول فرهنگی در بین معتکفان توزیع می‌کند

‌آستان قدس رضوی ۳۰ هزار بسته محصول فرهنگی در بین معتکفان توزیع می‌کند

‌آستان قدس رضوی ۳۰ هزار بسته محصول فرهنگی در بین معتکفان توزیع می‌کند

|‌آستان قدس رضوی ۳۰ هزار بسته محصول فرهنگی در بین معتکفان توزیع می‌کند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدسبه نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، حجت‌الاسلام سید‌جلال حسینی مهم‌ترین وظیفه آستان قدس رضوی را معنویت‌افزایی و همچنین افزایش دانش و همچنین بینش معتکفان در آن ایام عنوان کرد و همچنین اظهار داشت: اعتکاف شامل فرصت‌هایی می باشد که موجب دوستی و همچنین آشنا شدن با مؤمنان، جداشدن از گناه و همچنین گناهکاران و همچنین موجب نزدیکی به خداوند می‌می شود.

او همچنین با گفتن آنکه اعتکاف، آن فرصت را به انسان می‌دهد که ارتباط‌های اساسی زندگی را مورد بازبینی قرار داده و همچنین به تقویت و همچنین تحکیم آن هم پرداخت، افزود: تلاش ما بر آن می باشد تا در آن ایام به جنبه‌های فکری و همچنین اعتقادی و همچنین نیز رفع شبهات معتکفین توجه و همچنین اهتمام ویژه‌ای می شود که نخستین گام در آن راستا مهیا ساختن شرایط مساعد جهت معتکفین می باشد.

حسینی ادامه داد: در ایام اعتکاف ۳۰ هزار محصول فرهنگی توسط اداره تولیدات فرهنگی آستان قدس رضوی شامل کتاب، قرآن، کتابچه زیارت، جانماز، مهر و همچنین تسبیح، لوح فشرده از سخنرانی‌های منتخب حرم مطهر رضوی، نبات و همچنین نمک متبرک بین معتکفان توزیع خواهد شد.

او همچنین کتاب «آستان بندگی» ویژه ایام اعتکاف، کتاب «صحیفه سجادیه»، کتاب ادعیه و همچنین اعمال ماه رجب، کتاب «مدیریت زمان»، مسابقه اعتکاف با عنوان«آستان بندگی» را شامل اقلام فرهنگی عنوان کرد که به معتکفان مشهد و همچنین مساجد شهرهای موقوفه‌دار اهدا می‌می شود.

حسینی با گفتن آن‌که ۲ هزار محصول فرهنگی ویژه معتکفان آستان مقدس رضوی به منظور غنی‌سازی اوقات معنوی معتکفان و همچنین بهره‌برداری اکثرا و بیشتر فرهنگی و همچنین دینی آنها در نظر گرفته شده، یادآور شد: ایام اعتکاف از دوم لغایت چهارم اردیبهشت مصادف با سیزده تا پانزده ماه رجب در ۶ مسجد گوهرشاد، صدیقی‌ها،‌ مصلی،‌ احمدآباد، خواجه ربیع، ملاهاشم و همچنین ۱۰۰ مسجد شهرستان‌های موقوفه دار وابسته به آستان قدس رضوی برگزار می‌می شود.

انتهای پیام/

‌آستان قدس رضوی ۳۰ هزار بسته محصول فرهنگی در بین معتکفان توزیع می‌کند در تاریخ ۲۱ April 2016 | 5:37 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …