خانه / اخبار مسکن / مسکن ویژه در اندیشه اجرا می می شود

مسکن ویژه در اندیشه اجرا می می شود

مسکن ویژه در اندیشه اجرا می می شود

|مسکن ویژه در اندیشه اجرا می می شود از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

مدیرعامل شرکت عمران اندیشه از اجرای پروژه مسکونی ویژه با طراحی خاص در آن شهرستان خبر داد و همچنین گفت: مذاکراتی با سرمایه گذاران اروپایی جهت اجرای طرح های ویژه در شهرستان اندیشه گرفته شده می باشد.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ محمد آئینی اظهار کرد:یک سری از پروژه ها را در مرکز شهرستان اندیشه داریم که در حاشیه چهار باغ از پارک پدافند غیرعامل (که جهت اولین بار در شهرستان اجرا می می شود) آغاز می می شود. پارک موزه یا بوستان دفاع مقدس جزو پروژه های طراحی شده به شمار می آید که مرکز فرهنگی، مذهبی توسط سپاه اجرا می می شود.

او همچنین تصریح کرد: همچنین بحث مدرسیه علمیه، باغ ایرانی، محله ایرانی و همچنین مسکونی ویژه با یک طراحی خاص را در مرکز شهرستان اجرا خواهیم کرد.

او همچنین با گفتن آن که پردیس سینمایی، فرهنگی، میدان شهرداری و همچنین شواری شهرستان نیز جرو آن پروژه ها محسوب می می شود، افزود: در کنار اینها مجموعه های بیمارستانی، درمانی و همچنین دانشگاهی نیز پیش بینی شده که با اجرای آن پروژه ها تراز اندیشه بالا می رود.

مدیرعامل شرکت عمران اندیشه با اشاره به آن که ایده های ابتدایی و اولیه آن طرح ها تهیه شده و همچنین با شهرداری و همچنین شورای شهرستان در آن باره به تفاهم رسیده ایم، گفت: آن طرح ها در کمیسیون ماده ۵ مطرح می می شود و همچنین شروع به عملیات آماده سازی می کنیم و همچنین امیدواریم امسال آن کار را اجرایی می شود.

آئینی با تاکید بر آن که پروژه ها متناسب با حضور سرمایه گذاران طراحی می می شود، افزود: آن پروژه بین ۳ تا ۵ ساله اجرا می می شود و همچنین در حال مذاکره جهت وارد شدن سرمایه گذاران خارجی به آن طرحها هستیم.

او همچنین با اشاره به مذاکره با شماری از سرمایه گذاران اروپایی گفتن کرد: همچنین و علاوه بر آن منتظر تهیه طرح پیاده روی های سبز هستیم که کلیات آن هم انجام و همچنین تفاهمات آن هم گرفته شده می باشد.

 

تسنیم

onlineblackjack.money

مسکن ویژه در اندیشه اجرا می می شود در تاریخ ۲۰ April 2016 | 6:18 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …