خانه / اخبار خراسان / بازداشت مرد معتاد شکنجه گر

بازداشت مرد معتاد شکنجه گر

بازداشت مرد معتاد شکنجه گر

|بازداشت مرد معتاد شکنجه گر از خراسان مسکن|

حمیدرضا پوریوسف در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس در مورد شرایط مادر و همچنین دو دختری که از سوی همسر معتادش ۲۱ روز مورد شکنجه قرار گرفته بود اظهار داشت: آن مادر و همچنین دو دخترش بعد از درمان سرپایی در یکی از مراکز شبانه‌روزی و همچنین سرپرستی بهزیستی نگهداری می‌شوند و همچنین تحت حمایت بهزیستی قرار گرفته‌اند.

او همچنین افزود: با توجه به شرایط ویژه ای که آن خانواده، به ویژه دو کودک آن خانواده دارند در کنار سرویس ها و خدمات درمانی جهت رسیدن به شرایط روحی و همچنین روانی متعادل به سرویس ها و خدمات روانشناسی و همچنین روانشناختی مستلزم و نیاز بیشتری دارند.

پوریوسف با گفتن آن مطلب که دو روز پیش مادر نیز مرخص شد و همچنین با توجه به شرایطی که دارد در منزل یکی از بستگانش می باشد عنوان کرد: تیم مداخله بحران بهزیستی به صورت هر روز خدا به ارائه سرویس ها و خدمات روانشناختی و همچنین روانشناسی می‌پردازد.

مدیر کل بهزیستی خراسان رضوی تصریح کرد: خوشبختانه تیم سیار بحران بهزیستی به موقع وارد عمل شد و همچنین با انتقال کودکان ۸ و همچنین ۶ ساله آن خانواده به مرکز شبانه‌روزی بهزیستی و همچنین بستری شدن آن زن ۳۰ ساله در بیمارستان و همچنین تحت درمان قرار گرفتن تا حدودی از نگرانی‌های آن خانواده کاسته شد.

او همچنین گفتن کرد: ۱۰ روز پیش مادر و همچنین دو دختر او همچنین که از سوی شوهر یا همسر خود مورد شکنجه قرار گرفته بودند در اوضاع خیلی زیاد نامناسب و همچنین نگران‌کننده‌ای توسط یکی از بستگانشان به بیمارستان منتقل و همچنین تحت درمان قرار گرفتند و همچنین در حال حاضر زیرپوشش و همچنین حمایت بهزیستی قرار دارند.

پوریوسف گفت: در حال حاضر شکوائیه‌ای از سوی آن زن علیه همسر معتادش تنظیم شده و همچنین با توجه به آنکه همسر او همچنین در بازداشت به سر می‌برد مراحل قضایی روال قوانین و قانونی خود را طی می کند و همچنین به زودی حکم آن مرد به جرم و جنایت شکنجه شوهر یا همسر خود  و همچنین کودک آزاری اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

بازداشت مرد معتاد شکنجه گر در تاریخ ۲۳ April 2016 | 9:31 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …