خانه / اخبار خراسان / بیش از ۸۰ قسمت و بخش کارگران ساختمانی خراسان رضوی بیکار خواهند بود

بیش از ۸۰ قسمت و بخش کارگران ساختمانی خراسان رضوی بیکار خواهند بود

بیش از ۸۰ قسمت و بخش کارگران ساختمانی خراسان رضوی بیکار خواهند بود

|بیش از ۸۰ قسمت و بخش کارگران ساختمانی خراسان رضوی بیکار خواهند بود از خراسان مسکن|

محمدرضا داوری در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: حدود ۸۵ هزار فرد یا شخص در قسمت و بخش کارگران ساختمانی در مشهد مقدس فعالیت دارند که بیش از ۸۰ قسمت و بخش آنها هم کار آنچنانی جهت انجام نداشته و همچنین اکثرا و بیشتر ایام ماه را در منزل و خانه سپری می‌کنند.

او همچنین رکود اقتصادی و همچنین رونق نداشتن بازار ساختمان را اصلی‌ترین علت بیکاری کارگران ساختمانی دانست و همچنین خاطرنشان کرد: وجود اتباع خارجی و همچنین کار کردن آن هم‌ها روی پروژه‌های ساختمانی سبب تشدید بیکاری کارگران ایرانی شده می باشد.

ریاست انجمن صنفی کارگران ساختمانی افزود: هیچ اهرم فشاری نیز جهت برخورد با آنها وجود نداشته و همچنین اداره کار نیز با کار کردن آن اتباع در خراسان رضوی مشکلی ندارد.

داوری خاطرنشان کرد: بایستی و حتما در نظر داشت که در تمام کارهایی که در آنها قوه ایرانی وجود دارد نباید از نیروهای خارجی بهره بری و استفاده کرد ولی باید توجه داشت آن موضوع در خراسان رضوی اصلا مورد اهتمام قرار نمی‌گیرد.

انتهای پیام/

بیش از ۸۰ قسمت و بخش کارگران ساختمانی خراسان رضوی بیکار خواهند بود در تاریخ ۲۴ April 2016 | 10:56 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …