خانه / اخبار خراسان / انتصابات جدید در هیئت کشتی خراسان‌رضوی‌

انتصابات جدید در هیئت کشتی خراسان‌رضوی‌

انتصابات جدید در هیئت کشتی خراسان‌رضوی‌

|انتصابات جدید در هیئت کشتی خراسان‌رضوی‌ از خراسان مسکن|

 محمود یعقوبی در گفت وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار‌ داشت: در حکمی امیر رشید لمیر به عنوان نایب‌ریاست و همچنین مسئول کمیته آموزش و همچنین زینل زینل‌نیا ‌و همچنین رضا قلی‌زاده به ترتیب به‌عنوان دبیر و همچنین مسئول کمیته انضباطی هیئت کشتی استان منصوب شدند.

ریاست هیئت کشتی خراسان رضوی همچنین از تشکیل شورای فنی در رشته‌های فرنگی و همچنین آزاد جهت نخستین بار در بین هیئت‌های اسپورت و ورزشی استان خبر داد و همچنین افزود: مقرر شده می باشد که جهت نخستین بار شورای فنی در آن هیئت تشکیل می شود که در بعدی افراد شورای فنی کشتی فرنگی و همچنین آزاد به‌صورت جداگانه اعلام می‌می شود.

یعقوبی تصریح کرد: سعی ما بر آن می باشد که از اشخاص با تجربه، متعهد و همچنین متخصص در عرصه کشتی به نحو احسن بهره بری و استفاده کنیم تا آن ورزش در سطح کشور حرفی جهت گفتن داشته باشد.

او همچنین خاطرنشان کرد: تمام تلاش کادر هیئت کشتی استان موفقیت در برنامه جذاب و جالب و خوب‌های کوتاه مدت و همچنین بلند مدت می باشد تا کشتی خراسان رضوی با همدلی جامعه کشتی در سال شمسی‌های بعدی به جایگاه اصلی خود در کشور دست پیدا کند.

انتهای پیام/

انتصابات جدید در هیئت کشتی خراسان‌رضوی‌ در تاریخ ۲۵ April 2016 | 10:51 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …