خانه / اخبار خراسان / تدوین استاندارد اجباری جهت نبات خراسان رضوی/کیفیت تولیدات به شدت مورد بررسی کردن قرار می‌گیرد

تدوین استاندارد اجباری جهت نبات خراسان رضوی/کیفیت تولیدات به شدت مورد بررسی کردن قرار می‌گیرد

تدوین استاندارد اجباری جهت نبات خراسان رضوی/کیفیت تولیدات به شدت مورد بررسی کردن قرار می‌گیرد

|تدوین استاندارد اجباری جهت نبات خراسان رضوی/کیفیت تولیدات به شدت مورد بررسی کردن قرار می‌گیرد از خراسان مسکن|

علیرضا جمیع  در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس با اشاره به آنکه هم‌اکنون جهت نبات استاندارد تشویقی در نظر گرفته شده می باشد، اظهار داشت:  تولیداتی که شامل علامت استاندارد تشویقی خواهند بود از شاخص‌های کیفیت بالاتری برخوردار بوده و همچنین به‌عنوان محصولات صادراتی شناخته می‌شوند.

او همچنین با گفتن آنکه هم اکنون چند واحد صنعتی در خراسان رضوی اقدام به تولید نبات استاندارد داشته‌اند، خاطرنشان کرد: تولیدات آن واحدها به‌لحاظ آزمایشگاهی مورد سنجش قرار گرفته و همچنین شاخص‌های متنوع و گوناگون و مختلف کیفیت در آن هم‌ها به‌روش دقیق بررسی کردن می‌شوند.

مدیرکل استاندارد خراسان رضوی تدوین استاندارد اجباری جهت تولید نبات را درخواست انجمن نبات خراسان رضوی دانست و همچنین افزود: اقدامات مرتبط به آن حوزه در دست بررسی کردن و همچنین اقدام بوده و همچنین در صورت تصویب در کارگروه‌های مربوطه اجرایی می‌می شود.

جمیع ادامه داد: البته نبات در استان‌های غیره ای شامل آذربایجان‌شرقی، یزد و همچنین اصفهان نیز تولید شده و همچنین بایستی و حتما در آن حوزه نظرات آن استان‎ها نیز جمع‌آوری می شود.

او همچنین با اشاره به آنکه جهت صادرات نبات کیفیت تولیدات به شدت مورد بررسی کردن قرار می‌گیرد، تصریح کرد: نماینده نهاد استاندارد در گمرک حضور داشته و همچنین به‌ویژه در مورد بحث‌های مرتبط به رنگ و همچنین مقدار و اندازه و میزان شکر موجود در آن هم‌ها سنجش‌هایی را انجام می‌دهد بنابراین بهتر آن می باشد که شهروندان و مردم شهر از محصولاتی که شامل نشان استاندارد تشویقی بوده و همچنین یا جنبه صادراتی دارند جهت اطمینان از کیفیت آنها بهره بری و استفاده کنند که در آن حوزه چند واحد تولیدی خیلی زیاد قوی در خراسان رضوی فعالیت دارند.

انتهای پیام/

تدوین استاندارد اجباری جهت نبات خراسان رضوی/کیفیت تولیدات به شدت مورد بررسی کردن قرار می‌گیرد در تاریخ ۲۵ April 2016 | 10:35 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …