خانه / اخبار مسکن / روزنامه یا نشریه مهندسی عمران و همچنین محیط زیست دانشگاه تبریز

روزنامه یا نشریه مهندسی عمران و همچنین محیط زیست دانشگاه تبریز

روزنامه یا نشریه مهندسی عمران و همچنین محیط زیست دانشگاه تبریز

|روزنامه یا نشریه مهندسی عمران و همچنین محیط زیست دانشگاه تبریز از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

بنانیوز-روزنامه یا نشریه مهندسی عمران و همچنین محیط زیست دانشگاه تبریز به نشر نتایج تحقیقات اعضاء هیأت علمی و همچنین پژوهشگران مهندسی عمران مبادرت می‏نماید. از کلیه پژوهشگرانی که جهت آن روزنامه یا نشریه مقاله تهیه می‏کنند درخواست می‏می شود که در نگارش و همچنین ارسال مقاله‏ ها به «راهنمای نگارش مقاله» که در وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید مجله به آدرس www.ceej.ir قرار داده شده می باشد.

 

توجه فرمایند. تنها و فقط مقاله ‏هایی جهت نشر در روزنامه یا نشریه مهندسی عمران و همچنین محیط زیست مورد بررسی کردن قرار می‏گیرند که قبلاً در مجلات غیره ای به چاپ نرسیده باشند. مقالات می ‏بایست از طریق وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید روزنامه یا نشریه ارسال گـردد و همچنین در مواقع ضروری با ایمیل روزنامه یا نشریه به آدرس  آن آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می می شود. جهت دیدن تو مستلزم و نیاز به جاوا اسکریپت دارید  تماس گرفته می شود.

علاقه مندان می توانند جهت گرفتن اطلاعات تکمیلی به پایگاه اطلاع رسانی مجله رفت و آمد و مراجعه و همچنین یا با دبیرخانه آن هم ارتباط برقرار نمایند.

[اطلاعات کامل ژورنال]

onlineblackjack.money

روزنامه یا نشریه مهندسی عمران و همچنین محیط زیست دانشگاه تبریز در تاریخ ۲۶ April 2016 | 10:15 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …