خانه / اخبار مسکن / وارد شدن موج بارشی به کشور از پنجشنبه

وارد شدن موج بارشی به کشور از پنجشنبه

وارد شدن موج بارشی به کشور از پنجشنبه

|وارد شدن موج بارشی به کشور از پنجشنبه از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

مدیرکل پیش‌بینی و همچنین هشدار سریع نهاد هواشناسی کشور ضمن اشاره به بارش‌های پراکنده در ارتفاعات بعضی منطقه ها و مناطق طی امروز و همچنین فردا (۷و ۸ اردیبهشت)، از افزایش دما در نوار شمالی کشور به ویژه سواحل دریای خزر و همچنین استان اردبیل خبر داد.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی، طی امروز و همچنین فردا (سه شنبه و همچنین چهارشنبه ۷ و همچنین ۸ اردیبهشت) در ساعات بعدازظهر و همچنین اوایل شب در ارتفاعات البرز مرکزی و همچنین شرقی و همچنین ارتفاعات استان کرمان رشد ابرهای همرفتی و همچنین وقوع بارش‌های پراکنده گاهی رعد و همچنین برق و همچنین وزش باد پیش بینی می می شود.

او همچنین اظهار کرد: در همین مدت افزایش دما در نوار شمالی کشور به ویژه سواحل دریای خزر و همچنین استان اردبیل رخ خواهد داد و همچنین در استان گیلان و همچنین اردبیل با وزش باد شدید همراه خواهد بود.

وارد شدن موج بارشی به کشور و همچنین کاهش دمای سواحل خزر

مدیر کل پیش‌بینی و همچنین هشدار سریع نهاد هواشناسی افزود: از روز پنجشنبه موج بارشی از شمال غرب وارد کشور می می شود و همچنین قسمت و بخش‌هایی از شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز و همچنین به تدریج با شمالی شدن جریانات، سواحل دریای خزر را در بر گرفته و همچنین سبب رگبار باران، گاهی رعد و همچنین برق و همچنین وزش باد در آن نواحی خواهد شد.

به گفته وظیفه، دریای خزر نیز در روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت، مواج خواهد بود، روزهای جمعه و همچنین شنبه ۱۰ و همچنین ۱۱ اردیبهشت، نیز استانهای واقع در

نیمه شمالی کشور تحت تاثیر آن سامانه با رگبار باران، گاهی رعد و همچنین برق و همچنین وزش باد همراه خواهند بود.

او همچنین همچنین اظهار کرد: سواحل دریای خزر و همچنین شمال غرب از روز پنجشنبه و همچنین استانهای واقع در دامنه‌های البرز مرکزی از روز جمعه با کاهش دما به ویژه در سواحل همراه خواهند بود.

مدیرکل پیش بینی و همچنین هشدار سریع نهاد هواشناسی در پایان با اشاره به اوضاع هوای استان تهران طی روزهای بعدی اظهار کرد: آسمان تهران در روز چهارشنبه ۸ اردیبهشت، کمی ابری، در بعدازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد با حداکثر و همچنین حداقل دمای ۲۹ و همچنین ۲۰ درجه سانتیگراد و همچنین در روز پنجشنبه ۹ اردیبهشت، کمی ابری، بتدریج افزایش ابر، در پاره‌ای نقاط بارش پراکنده، گاهی وزش باد با حداکثر و همچنین حداقل دمای ۳۰ و همچنین ۲۰ درجه سانتی‌گراد پیش بینی می‌می شود.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

وارد شدن موج بارشی به کشور از پنجشنبه در تاریخ ۲۶ April 2016 | 9:12 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …