خانه / اخبار مسکن / مکاتبه با دادستان کل کشور جهت ساماندهی بنگاه‌های …

مکاتبه با دادستان کل کشور جهت ساماندهی بنگاه‌های …

مکاتبه با دادستان کل کشور جهت ساماندهی بنگاه‌های …

|مکاتبه با دادستان کل کشور جهت ساماندهی بنگاه‌های … از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

نماینده تام‌الاختیار وزیر راه و همچنین شهرسازی از مکاتبه با دادستان کل کشور جهت ساماندهی بنگاه‌های املاک خبر داد.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ حسین معصوم یکی از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های سال شمسی‌جاری شورای حفظ حقوق بیت‌المال در اراضی و همچنین منابع‌ طبیعی در سال شمسی ۹۵ را آشنایی شهروندان و مردم شهر با قانون پیش‌فروش ساختمان اعلام و همچنین اظهار کرد:اطلاع‌رسانی و همچنین آموزش به شهروندان و مردم شهر خیلی زیاد موثر می باشد. معتقدم جلوی بسیاری از تخلفات را با اطلاع‌رسانی و همچنین آموزش به شهروندان و مردم شهر می‌توانیم کاهش دهیم زیرا کسی حاضر نیست سرمایه و همچنین زندگی‌اش را در مسیری قرار دهد که احساس کند ممکن می باشد مسیر درستی نباشد و همچنین ممکن می باشد روزی قلع و همچنین قمع می شود و همچنین از بین برود.

او همچنین با اشاره به ساماندهی بنگاه‌های املاک در سال شمسی جاری افزود: ساماندهی بنگاه‌های املاک از دیگر کارهایی می باشد که در دست اقدام داریم. در همین راستا نیز در حال انجام مکاتبه‌ با دادستان مازندران و همچنین دادستان کل کشور هستیم تا در مرحله نخست با بنگاه‌های غیرمجاز برخورد می شود، زیرا و به درستی که مفسده‌ها اکثرا و بیشتر از آنها آغاز می‌می شود.

او همچنین ادامه داد: در مرحله بعدی بنگاه‌هایی که قوانین و قانونی خواهند بود در حد انعقاد قرارداد باقی بمانند نه آنکه به شهروندان و مردم شهر تعهد کنند که تا جهت آنها اخذ مجوز و همچنین ساخت واحد مسکونی را نیز انجام دهند. اینها چالش‌هایی می باشد که ما با آنها مواجهیم.

معصوم گفتن کرد: در قبل به مدیران کل تاکید شده بود که در بحث تغییر کاربری‌ها در کمیسیون‌های ماده ۵ دقت بیشتری کنند و همچنین جز موارد خاص و همچنین استثنایی که تغییر کاربری ایجاب می‌کند حساسیت‌های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را داشته باشند. فلسفه کمیسیون ماده ۵ هم همین می باشد که نسبت به تغییر کاربری اقدام نکنند و همچنین نظارت بر آن امر مهم بر عهده دبیرخانه شورای عالی معماری و همچنین شهرسازی و همچنین دست یار معماری و همچنین شهرسازی وزیر راه و همچنین شهرسازی می باشد. آماری که از مدیران داریم شاید به یک دهم آنچه که در قبل صورت می‌گرفته رسیده می باشد.

مشاور وزیر راه و همچنین شهرسازی یادآور شد: آموزش‌های حقوقی نیز از دیگر اقداماتی می باشد که در اولویت اجرا قرار گرفته می باشد و همچنین در همین راستا نیز دو جلسه در سال شمسی قبل برگزار شد و همچنین در سال شمسی جدید نیز برنامه جذاب و جالب و خوب‌های آموزش حقوقی را در دست اجرا داریم تا بتوانیم تیم واحد حقوقی در وزارت‌منزل و خانه داشته باشیم.

 

تسنیم

onlineblackjack.money

مکاتبه با دادستان کل کشور جهت ساماندهی بنگاه‌های … در تاریخ ۲۹ April 2016 | 4:27 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …