خانه / اخبار خراسان / اقتصاد ایران معتادِ دلار می باشد/حکومت منتظر دلار می باشد و همچنین تولیدکنندگان در انتظار تسهیلات

اقتصاد ایران معتادِ دلار می باشد/حکومت منتظر دلار می باشد و همچنین تولیدکنندگان در انتظار تسهیلات

اقتصاد ایران معتادِ دلار می باشد/حکومت منتظر دلار می باشد و همچنین تولیدکنندگان در انتظار تسهیلات

|اقتصاد ایران معتادِ دلار می باشد/حکومت منتظر دلار می باشد و همچنین تولیدکنندگان در انتظار تسهیلات از خراسان مسکن|

محمدرضا برکتین در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به اوضاع صنایع استان در دوران رکود اظهار داشت: صنعت استان اصفهان تحت تأثیر اقتصاد قرار داد و همچنین از آنجایی که اقتصاد ایران در کل معتاد دلار می باشد، قسمت و بخش صنعت نیز به تبع آن هم دچار معظلات و مسائل و مشکلات بسیاری شده می باشد.

او همچنین افزود: اقتصاد ایران بر پایه نفت استوار می باشد و همچنین همواره نفت را فروخته‌ایم و همچنین از دلار به‌دست آورده شده خرج کرده‌ایم و همچنین متأسفانه اسم آن هم را مدیریت گذاشته‌ایم.

ریاست منزل و خانه صنعت و همچنین معدن استان اصفهان با گفتن آنکه امروز به دلیل پایین آمدن نرخ نفت، دلار نداریم، تصریح کرد: همه چیز در اقتصاد به هم ریخته زیرا و به درستی که حکومت منتظر دلار می باشد و همچنین تولیدکننده در انتظار تسهیلاتی که به او پرداخت می شود.

او همچنین خاطرنشان کرد: امروز حتی جنس تولید شده هم خریدار ندارد و همچنین از سوی بانک‌ها تسهیلاتی در اختیار تولیدکنندگان قرار نمی‌گیرد، در مجموع رکود شرایط ویژه‌ای در کشور ساخته یا ایجاد کرده می باشد، اینها موضوعاتی می باشد که صنعت و همچنین تولید را با مشکل مواجه کرده و همچنین بایستی و حتما جهت آن هم راه چاره‌ای اندیشیده می شود.

برکتین با گفتن آنکه آمار و همچنین ارقام بسیاری در مورد اوضاع صنعت و همچنین تعطیلی واحدهای صنعتی ارائه می‌می شود، گفت: در همین باره در صورتی که بخواهیم آمار بدهیم بایستی و حتما به تعطیلی حدود ۵۰ تا ۶۰ قسمت و بخش واحدهای صنعتی اشاره کنیم همچنین و علاوه بر آنکه سایر واحدهای صنعتی با حالت حداقلی مشغول به کار خواهند بود.

ریاست منزل و خانه صنعت و همچنین معدن استان اصفهان گفت: ما جهت حل معظلات و مسائل و مشکلات داخلی خود نه براساس اشکالاتی که داریم بلکه براساس نقاط نیرو داخلی بایستی و حتما اقدام کنیم، همچنین و علاوه بر آن نباید همه چیز را در آن باره از حکومت خواست و همچنین هر فردی بایستی و حتما به سهم خود در بحث اشتغال و همچنین تولید وارد عمل می شود.

انتهای پیام/

اقتصاد ایران معتادِ دلار می باشد/حکومت منتظر دلار می باشد و همچنین تولیدکنندگان در انتظار تسهیلات در تاریخ ۳۰ April 2016 | 12:14 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …