خانه / اخبار مسکن / تشکیل توده گرد و همچنین خاک در غرب و همچنین جنوب غرب

تشکیل توده گرد و همچنین خاک در غرب و همچنین جنوب غرب

تشکیل توده گرد و همچنین خاک در غرب و همچنین جنوب غرب

|تشکیل توده گرد و همچنین خاک در غرب و همچنین جنوب غرب از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

مدیرکل پیش‌بینی و همچنین هشدار سریع نهاد هواشناسی گفت: فردا (چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت) شرایط جهت تشکیل توده گرد و همچنین خاک و همچنین انتقال آن هم به غرب و همچنین جنوب غرب کشور مهیا خواهد بود.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ احد وظیفه گفت: بر اساس تحلیل آخرین داده‌ها و همچنین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز در مناطقی از شمال غرب، غرب و همچنین در بعدازظهر در دامنه های جنوبی البرز و همچنین سواحل دریای خزر، رگبار، باران، گاهی رعد و همچنین برق و همچنین وزش باد پیش بینی می می شود.

او همچنین با گفتن آنکه در ساعات بعدازظهر در جنوب شرق و همچنین شرق کشور نیز رگبار و همچنین رعد و همچنین برق پراکنده، گاهی با وزش باد شدید رخ خواهد داد، اظهار کرد: روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت با نفوذ جریان های جنوبی افزایش قابل توجه دما در سواحل دریای خزر پیش بینی می می شود که در بعضی منطقه ها و مناطقِ سواحل اروپایی خزر و همچنین استان اردبیل با وزش باد شدید جنوبی همراه خواهد بود.

مدیرکل پیش بینی و همچنین هشدار سریع نهاد هواشناسی با اشاره به آنکه در شمال شرق و همچنین شرق کشور نیز رگبار و همچنین رعد و همچنین برق و همچنین وزش باد پیش بینی می می شود، افزود: از قسمتهای آخر وقت آن روز در شمال غرب و همچنین غرب کشور رگبار و همچنین رعد و همچنین برق رخ خواهد داد. بعدازظهر روز پنجشنبه نیز در بعضی منطقه ها و مناطق دامنه های جنوبی البرز، نواحی مرکزی و همچنین بتدریج شرق و همچنین جنوب شرق کشور افزایش ابر، رگبار و همچنین رعد و همچنین برق و همچنین وزش باد رخ خواهد داد.

به گفته وظیفه، روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت، شرایط جهت تشکیل توده گرد و همچنین خاک و همچنین انتقال آن هم به غرب و همچنین جنوب غرب کشور مهیا خواهد بود و همچنین جهت روز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت در دامنه های جنوبی البرز نیز در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش‌بینی می‌می شود.

او همچنین در مورد اوضاع هوای استان تهران طی روزهای بعدی اظهار کرد: آسمان تهران در روز چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت، کمی ابری، در بعدازظهر وزش باد و همچنین افزایش ابر با حداکثر و همچنین حداقل دمای ۲۵ و همچنین ۱۴ درجه و همچنین در روز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت، نیمه ابری تا ابری، همراه با بارش پراکنده، گاهی وزش باد شدید با حداکثر و همچنین حداقل دمای ۲۳ و همچنین ۱۲ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌می شود.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

تشکیل توده گرد و همچنین خاک در غرب و همچنین جنوب غرب در تاریخ ۳ May 2016 | 9:03 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …