خانه / اخبار خراسان / بزرگداشت خیر مدرسه‌ساز نیشابوری در منطقه سرولایت برگزار شد

بزرگداشت خیر مدرسه‌ساز نیشابوری در منطقه سرولایت برگزار شد

بزرگداشت خیر مدرسه‌ساز نیشابوری در منطقه سرولایت برگزار شد

|بزرگداشت خیر مدرسه‌ساز نیشابوری در منطقه سرولایت برگزار شد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سید سعید سرابی ظهر امروز در بزرگداشت خیر مدرسه‌ساز منطقه سرولایت نیشابور اظهار داشت: حاج حسن صادقی نامی آشنا در عرصه خیرخواهی و همچنین فرهنگ‌دوستی می باشد و همچنین اقدام او همچنین در باره ساخت مدرسه در اذهان باقی مانده می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه اقدامات خیرخواهانه حاج حسن صادقی خدمت به ساحت علم، فرهنگ و همچنین هنر آن سرزمین می باشد، افزود: نتایج تاثیرگذار فعالیت‌های فرهنگی و همچنین علمی درازمدت می باشد و همچنین ممکن می باشد در یک زمان کوتاه نمایان نشود.

مدیرکل فرهنگ و همچنین ارشاد خراسان‌رضوی با اشاره به آنکه امروز نتایج تاسیس نخستین مدرسه روستایی کشور در آن منطقه به صورت مشهود قابل دیدن می باشد، تصریح کرد: فعالیت‌های حاج حسن صادقی در شرایط فعلی سبب شده اندیشمندان خیلی زیاد بسیاری در آن منطقه رشد کنند.

ابوالحسن حقیقی دست یار آموزش ابتدایی اداره‌کل آموزش و همچنین پرورش خراسان رضوی نیز در آن مراسم گفت: سرمایه‌های فرهنگی و اجتماعی نقش خیلی زیاد بسیاری در توسعه پایدار ایفا می‌کنند. آموزش و همچنین پرورش مهم ترین نقش را در حوزه توسعه سرمایه‌های فرهنگی و اجتماعی ایفا می‌کند.

او همچنین یادآور شد: به‌دلیل تاسیس نخستین مدرسه روستایی کشور در روستای سرولایت در آن منطقه لایه‌های علمی خیلی زیاد بسیاری نهادینه شده می باشد. آن مدرسه نقطه عطفی در حوزه آموزش و همچنین پرورش کشور به‌حساب می‌آید.

انتهای پیام/

بزرگداشت خیر مدرسه‌ساز نیشابوری در منطقه سرولایت برگزار شد در تاریخ ۴ May 2016 | 8:33 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …