خانه / اخبار خراسان / ۱۴ هزار دانش‌آموز استثنایی در خراسان‌رضوی مشغول به تحصیل خواهند بود

۱۴ هزار دانش‌آموز استثنایی در خراسان‌رضوی مشغول به تحصیل خواهند بود

۱۴ هزار دانش‌آموز استثنایی در خراسان‌رضوی مشغول به تحصیل خواهند بود

|۱۴ هزار دانش‌آموز استثنایی در خراسان‌رضوی مشغول به تحصیل خواهند بود از خراسان مسکن|

 به‌به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس مریم توکلی همین امشب در مراسم تجلیل از معلمان برتر آموزش استثنایی خراسان رضوی که در محل  مرکز آموزش استثنایی سوم شعبان برگزارشد، اظهار داشت: درحال‌حاضر۱۴ هزار دانش‌آموز استثنایی در خراسان رضوی مشغول به تحصیل خواهند بود.

توکلی افزود: از تعداد یاد شده ۷ هزار و همچنین ۵۰۳ دانش اموزش استثنایی در ۱۲۰ مرکز مستقل و همچنین ۴۶ مرکز خاص در خراسان رضوی مشغول به تحصیل خواهند بود.

مدیر آموزش و همچنین پرورش استثنایی خراسان رضوی‌گفت: هزار و همچنین ۹۰۰ دانش آموز تلفیقی نیز در کنار دانش‌آموزان معمولی  در آن استان مشغول به تحصیل خواهند بود.

او همچنین به فعالیت‌های انجام شده در حوزه آموزش و همچنین پرورش استثنایی خراسان‌رضوی اشاره و همچنین گفتن کرد: سال شمسی قبل ۶ مدرسه، ۱۰ مرکز آموزش ویژه یادگیری و همچنین از ابتدای امسال نیز سه مدرسه دیگر به تعداد مدارس استثنایی استان افزوده شده می باشد.

توکلی افزود: امسال نیز چهار مدرسه، پنج مرکز آموزشی، هفت سالن اسپورت و ورزشی و همچنین یک استخر ویژه دانش آموزان استثنایی در خراسان رضوی به بهره برداری می رسد که آن مراکز به همت خیرین احداث شده می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه ۷۶ دانش‌آموز استثنایی خراسان رضوی به مراکز آموزش عالی راه پیدا کردند،گفت: همچنین دانش‌آموزان آن استان در مسابقات فرهنگی و همچنین هنری کشور در ۳۷ رشته حائز رتبه‌های برتر شدند.

مدیرآموزش و همچنین پرورش استثنایی خراسان رضوی گفت: پرونده هزار و همچنین ۲۵۶ دانش‌آموز استان به نهاد آموزش استثنایی کشور  جهت گرفتن کمک‌های قدرت بخشی ارسال شد.

انتهای پیام/

۱۴ هزار دانش‌آموز استثنایی در خراسان‌رضوی مشغول به تحصیل خواهند بود در تاریخ ۴ May 2016 | 4:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …