خانه / اخبار خراسان / وحدت مهمترین فلسفه بعثت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) بود/ اسلام هراسی استراتژی اصلی غرب می باشد

وحدت مهمترین فلسفه بعثت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) بود/ اسلام هراسی استراتژی اصلی غرب می باشد

وحدت مهمترین فلسفه بعثت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) بود/ اسلام هراسی استراتژی اصلی غرب می باشد

|وحدت مهمترین فلسفه بعثت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) بود/ اسلام هراسی استراتژی اصلی غرب می باشد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، مولوی نذیر احمد سلامی ظهر امروز در همایش طلیعه رهایی «بزرگداشت عید سعید مبعث حضرت محمد مصطفی(ص)» که در تالار ایثار هتل ثامن برگزار شد، اظهار داشت: آنچه که جهت مسلمانان اهمیت دارد اهداف و همچنین مقاصد بعثت خواهند بود و همچنین وظیفه تبلیغ پیام بعثت بعد از پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) بر عهده امت بوده و همچنین شرعاً بایستی و حتما آن اهداف را دنبال کرد.

او همچنین افزود: اهداف بعثت در علم، آگاهی، بصیرت و همچنین ساخته یا ایجاد فضای امن با هدف وحدت میان مسلمان بوده می باشد.

نماینده شهروندان و مردم شهر سیستان و همچنین بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با گفتن آنکه نخستین پیام بعثت، پیام علم بود و همچنین کسی فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نمی‌کرد که آن پیام در فضای کُشت و همچنین کُشتار بیرون بیاید، خاطرنشان کرد: دین مبین اسلام بیش از هر مکتبی به علم ارزش قائل می باشد و همچنین پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اعظم(ص) مأموریت پیدا کردند تا آن علوم را به مسلمانان بیاموزند و همچنین خداوند متعال دستور داده تا از مؤلفه‌های امنیت پاسداری کنید.

مولوی سلامی با اشاره به آنکه مبتکرین علم مسلمانان بودند، تصریح کرد: مبتکران تمام علومی که سبب رشد و همچنین پیشرفت اروپایی‌ها شده می باشد مسلمانان بودند.

او همچنین تأکید کرد: ایران در نقطه‌ای واقع شده که کشورهای اطرافش با جنگ و همچنین ناامنی مواجه می باشد و همچنین در چنین شرایطی کشورمان از امنیت کامل برخوردار می باشد که مؤلفه اول آن هم داشتن رهبری آگاه و همچنین عالم، مؤلفه دوم تعامل شهروندان و مردم شهر با مسئولان و همچنین مؤلفه سوم حراست و همچنین حفاظت مرزبانان غیور از آن آب و همچنین خاک بوده می باشد.

عضو مجلس خبرگان رهبری عنوان کرد: برجسته‌ترین هدف از بعثت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) وحدت میان مسلمانان بود.

مولوی سلامی گفت: در صورتی که مسلمانان براساس یک وحدت و همچنین انسجام و همچنین در سایه یک خرد جمعی از منابعی که دارند بهره بری و استفاده بهینه می‌کردند امروز شاهد چنین شرایط ناخوشایندی نبودیم.

او همچنین با اشاره به ضرورت اهمیت بر موضوع اتحاد و همچنین وحدت میان مسلمانان، افزود: دشمن به دنبال اسلام هراسی و همچنین ساخته یا ایجاد رعب و همچنین وحشت بوده و همچنین آتش را برسر مسلمانان مظلوم و همچنین بی‌گناه می‌ریزد و همچنین تا مسلمانان با یکدیگر متحد نشوند پیشرفت نمی‌کنیم، زیرا جوامع غیراسلامی کاری جهت مسلمانان نمی‌کنند و همچنین نمونه آن هم سنگ‌اندازی‌هایی بود که در پیشامد جدید برجام ساخته یا ایجاد شد.

انتهای پیام/

وحدت مهمترین فلسفه بعثت پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله اکرم(ص) بود/ اسلام هراسی استراتژی اصلی غرب می باشد در تاریخ ۵ May 2016 | 9:40 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …