خانه / اخبار خراسان / اسلام ناب از نگاه امام و پیشوا(ره) "اسلام انقلابی" می باشد/کسی که اسلام انقلابی را قبول ندارد، اسلام آمریکایی را قبول دارد

اسلام ناب از نگاه امام و پیشوا(ره) "اسلام انقلابی" می باشد/کسی که اسلام انقلابی را قبول ندارد، اسلام آمریکایی را قبول دارد

اسلام ناب از نگاه امام و پیشوا(ره) "اسلام انقلابی" می باشد/کسی که اسلام انقلابی را قبول ندارد، اسلام آمریکایی را قبول دارد

|اسلام ناب از نگاه امام و پیشوا(ره) "اسلام انقلابی" می باشد/کسی که اسلام انقلابی را قبول ندارد، اسلام آمریکایی را قبول دارد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: آن دنیا مرحله گذار می باشد و همچنین در دنیای دیگر هر چه بخواهیم، خواسته عین خلقت می باشد، قرآنی که نازل شده بر عربی نازل شده می باشد که تا پیش از آن سنگ و همچنین چوب را می‌پرستیده می باشد. حال در آن قرآن بایستی و حتما ماهیت بهشت با چه ماهیتی تبیین می شود که هم آن هم عرب بفهمد و همچنین هم دانشمند و همچنین اندیشمند امروز. بهشت در قالب مصداق و همچنین مثال تبیین شده می باشد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: ماه رجب و همچنین شعبان و همچنین رمضان بهترین فرصت جهت جبران اعمال قبل می باشد و همچنین امروز روز جمعه ماه آخر رجب می باشد ولی باید توجه داشت هنوز دو فرصت دیگر جهت انسان باقی مانده می باشد.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: آن هفته برحسب تقسیم بندی که بین هفته کارگر و همچنین معلم شد، هفته معلم قرار داده شد، البته در هفته قبل در مورد نقش آفرینی کارگران سخنانی ارائه شد، علت آنکه روز شهادت و همچنین سالروز شهادت استاد مطهری به عنوان روز معلم نام گرفت به‌خاطر آن می باشد که معلم ایده‌آل و همچنین آرمانی در پرتو ویژگی‌های آن معلم عزیز و همچنین عظیم جهت شهروندان و مردم شهر ما و همچنین انقلاب ما مطلوب می باشد.

او همچنین گفت: مرحوم مطهری یک شخصیت چند بعدی بود و همچنین بعد برجسته شخصیت ایشان که شاید معلم آرمانی را در آن مرحله قرار دهد شخصیت پدافندی او همچنین در برابر انحرافات فکری و همچنین فرهنگی در جامعه دینی بود و همچنین مانند یک دیده بان مسلح که هم دیده بانی می‌کرد و همچنین هم دشمن را سرکوب می‌کرد.

امام و پیشوا جمعه مشهد مقدس با اشاره به آنکه جامعه دینی آن هم روز تحت خفقان حکومت ستمشاهی بود تاکید کرد: ایشان جریان انحرافی را نشانه می‌گرفت و همچنین در نطفه خفه می‌کرد و همچنین آن خاصیت ایشان بود و همچنین تا امروز نوشته‌های ایشان در موقعیت‌های بحرانی فرهنگی و همچنین فکری به کار آمده می باشد.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: در واقعیت و حقیقت ما بایستی نسبت به آنچه که آن هم استاد شهید در ارتباط با شرایط آن هم زمان تهیه کرده می باشد در امروز جهت نسل جدید یک بازخوانی نوین داشته باشیم، در آن هم زمان تیم‌های الحادی و همچنین التقاطی هنگام و زمانی که بحث اسلام می‌شد می‌گفتند ما از اسلام تنها و فقط انقلابش را قبول داریم و همچنین پیدایش جریان التقاط منافقین براساس جریان الحادی مارکسیسم از اینجا شکل گرفت.

او همچنین گفتن کرد: بقیه جریان اسلام را اینها قبول نداشتند و همچنین جریان عبودیت را قبول نداشتند و همچنین نام آن هم را اسلام انقلابی گذاشته بودند و همچنین شهید مطهری می‌فرمودند اسلام قابل تجزیه نیست، مثل سکولارهای امروز که خود را لیبرال دموکرات می‌دانند و همچنین اینها آن هم منافقان التقاطی ۳۰ سال شمسی قبل خواهند بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: جریاناتی که آن مملکت را به خاک و همچنین خون کشیدند با آن هم منافقان تفاوتی ندارند، لیبرال‌های امروز آن هم التقاطی‌های قبل‌اندو شناسایی اینها مستلزم و نیاز به بصیرت دارد.

آیت‌الله علم‌الهدی با اشاره به آنکه اسلام ناب از نگاه امام و پیشوا اسلام انقلابی می باشد گفت: ایشان می‌فرمایند اسلامی که ایستا باشد و همچنین در آن هم تسلیم وجود داشته باشد، اسلام آمریکایی می باشد و همچنین اسلام ناب نیست و همچنین اسلام ناب اسلامی می باشد که انقلاب در آن هم می باشد و همچنین کسی که اسلام انقلابی را قبول ندارد، اسلام آمریکایی را قبول دارد.

او همچنین ادامه داد: کتب شهید مطهری مستلزم و نیاز به یک بازخوانی دارد و همچنین آن فداکاری و همچنین فعالیت اندیشمندانه معلمان را می‌طلبد، امروز معلم رسالت ابتدایی و اولیه‌اش قبل از آموزش و همچنین پرورش و همچنین تعلیم و همچنین تربیت، پدافند فرهنگی و همچنین اخلاقی می باشد، معلم که می‌گوئیم تنها منظورمان معلم آموزش و همچنین پرورش نیست، در صورتی که بنا شد فضای تعلیم و همچنین تربیت یک فضای ناهنجار فرهنگی شد معلم نمی‌تواند رسالت خود را در آن فضای آۀوده فرهنگی اجرا کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: هر چه ناهنجاری در دانشگاه افزایش می‌یابد به آن هم مقدار و اندازه و میزان فرآورده‌های علمی ما نیز دچار تنزل می‌می شود، امروز در رتبه ۲۰ و همچنین ۳۰ علمی هستیم و همچنین آن بخاطر ناهنجاری فضای دانشگاه می باشد، به ریاست دانشگاهی عرض کردم تو مدیر یک معبد هستید، تو مدیر یک عبادتگاه هستید و همچنین اینجا بایستی و حتما انسان ساخته می شود و همچنین چرا اجازه می‌دهید اینجا مرکز فسق و همچنین فجور باشد، امروز دانشگاه‌های تهران آن کار را نموده اند که یک دختر دانشجوی ناهنجار به دانشگاه راه داده نشود.

آیت‌الله علم‌الهدی گفتن کرد: گفتیم آن کار را در مشهد هم انجام دهید، ولی باید توجه داشت آن کار صورت نگرفت، بنده ۲۳ سال شمسی موفق ترین دانشگاه‌های کشور را مدیریت کردم و همچنین با محیط آکادمیک نا آشنا نیستم، در دانشگاه دانشجو معصوم و همچنین بی گناه می باشد.

او همچنین گفت: دشمن چشم طمع به محیط دانشگاه دارد و همچنین میدان دانشگاه را جهت تهاجم فرهنگی خود انتخاب کرده می باشد. مراقب باشید تغییر پیدا کردن به عمله جریان‌های انحرافی بیرون دانشگاه نشوید.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفتن کرد: آپارتاید جنسی و زناشویی و جنسی، بی حجابی می باشد، آنکه یک بی حجاب می‌خواهد خود را ملعبه جنسی و زناشویی و جنسی یک مشت اشخاص قرار دهد آن آپارتاید جنسی و زناشویی و جنسی می باشد. تو به آن نقطه توجه کنید که آن روایت مرتبط به پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله می باشد که در کتاب وسایل الشیعه حدیثی آمده مبنی بر آنکه چه خواهد شد وضع زمان تو که زنان و همچنین جوانان فاسد شوند و همچنین تو امر به معروف نکنید؟

آیت‌الله علم‌الهدی افزود: جریان قوه انتظامی غیرتمند دینی گفته می‌خواهم مقابل فسق و همچنین فجور اتومبیل‌ها را بگیرم و همچنین آقای مسئول می‌گوید چرا می‌خواهید آن کار را بکنید و همچنین آن آن هم فرموده پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله می باشد که معروف را منکر ببینیم. گفته‌اند آن کار، سرکشی در کار و همچنین زندگی خصوصی شهروندان و مردم شهر می باشد. مگر شهروندان و مردم شهر در پارک‌هاو اتومبیل‌ها زندگی می‌کنند؟

انتهای پیام/

اسلام ناب از نگاه امام و پیشوا(ره) "اسلام انقلابی" می باشد/کسی که اسلام انقلابی را قبول ندارد، اسلام آمریکایی را قبول دارد در تاریخ ۶ May 2016 | 8:37 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …