خانه / اخبار خراسان / تغییر کاربری اراضی اطراف مزار آقا نجفی قوچانی علی رغم توافقات انجام شده می باشد

تغییر کاربری اراضی اطراف مزار آقا نجفی قوچانی علی رغم توافقات انجام شده می باشد

تغییر کاربری اراضی اطراف مزار آقا نجفی قوچانی علی رغم توافقات انجام شده می باشد

|تغییر کاربری اراضی اطراف مزار آقا نجفی قوچانی علی رغم توافقات انجام شده می باشد از خراسان مسکن|

حجت الاسلام حبیب فداکار در گفت‌وگو با روزنامه نویس و خبرنگار تسنیم در قوچان اظهار داشت: آقا نجفی قوچانی شامل علمای معروف و مشهور و همچنین مفاخر آن شهرستان می باشد که متاسفانه در سالیان اخیر به رغم ارادت زیاد شهروندان و مردم شهر شهرستان مورد بی توجهی قرار گرفته شده می باشد.

فداکار با تائید کوتاهی اداره اوقاف و همچنین مسئولان آن شهرستان در برپایی مراسم یادبود آن عالم فرزانه گفتن داشت:  اداره اوقاف در باره مزار آقا نجفی قوچانی هیچ گونه موقوفه و همچنین منبع در آمدی ندارد ضمن آنکه هیئت امنای آن مکان و همچنین دیگر مسئولان فرهنگی شهرستان هیچ گونه طرح و همچنین حمایتی در آن باره گرامیداشت مقام آقا نجفی قوچانی نداشته‌اند که آن بی توجهی جای بسی تاسف و همچنین تامل  دارد.

او همچنین با اشاره به تغییر کاربری و همچنین  صدور پروانه ساخت و همچنین ساز توسط شهرداری در اطراف آن مکان گفت: براساس توافقات موجود در بین مسئولان شهرستان اراضی اطراف مزار آقا نجفی تغییر کاربری فرهنگی داشته و همچنین صدور پروانه ساخت و همچنین ساز در اطراف آن هم علی رغم توافقات انجام شده در طرح توسعه مزار آقا نجفی قوچانی می باشد.

مدیر اداره اوقاف و همچنین مسائل خیریه قوچان تصریح کرد: در حال حاضر با آن هم که مزار آن عالم روحانی به قطب قرآنی شهرستان تغییر پیدا کردن شده و همچنین فعالیت‌های قرآنی خوبی در آن مکان برگزار می‌می شود ولی باید توجه داشت اداره اوقاف در پرداخت قبوض مصرفی آن هم دچار مشکل شده می باشد.

او همچنین گفتن داشت: در سال شمسی قبل حدود ۴ میلیون تومان اعتبار از استان جهت آن مکان جذب شده بود که صرف پرداخت حقوق خادم و همچنین پرداخت قبوض برق و همچنین گاز آن هم شد و همچنین سایر امتیازات آن مکان به دلیل بدهی قطع می باشد.

فداکار با اشاره به لزوم توجه اکثرا و بیشتر شهروندان و مردم شهر و همچنین مسئولان به آن مکان  افزود: متاسفانه اوضاع موجود در شان و همچنین جایگاه آن عالم دینی نیست و همچنین تغییر اوضاع موجود مزار آقا نجفی قوچانی در گرو کمک شهروندان و مردم شهر و همچنین خیرین و همچنین پیگیری مسئولان در جذب اعتبارات دولتی می باشد.

انتهای پیام/

تغییر کاربری اراضی اطراف مزار آقا نجفی قوچانی علی رغم توافقات انجام شده می باشد در تاریخ ۶ May 2016 | 8:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …