خانه / اخبار خراسان / ۳۷۰ هزار دانش آموز ابتدایی در مسابقات قرآنی خراسان رضوی شرکت می‌کنند

۳۷۰ هزار دانش آموز ابتدایی در مسابقات قرآنی خراسان رضوی شرکت می‌کنند

۳۷۰ هزار دانش آموز ابتدایی در مسابقات قرآنی خراسان رضوی شرکت می‌کنند

|۳۷۰ هزار دانش آموز ابتدایی در مسابقات قرآنی خراسان رضوی شرکت می‌کنند از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، براتعلی منصوریان ظهر امروز در نشستی خبری با اشاره به ضرورت تربیت عبادی و همچنین دینی دانش آموزان به ویژه در مقطع ابتدایی اظهار داشت: فعالیت‌های متعدد ترویجی قرآن و همچنین معارف جهت تربیت عبادی دانش آموزان و همچنین تقویت عملکرد مبتنی بر آیات الهی انجام شده می باشد.

او همچنین افزود: با همکاری اداره ارشاد، آستان قدس، اوقاف و همچنین نهاد تبلیغات اسلامی برنامه جذاب و جالب و خوب‌هایی جهت گسترش فعالیت‌های قرآنی در سطح استان انجام شده که شرکت ۵ هزار دانش آموز در مسابقات استانی قرآنی و همچنین اعلام منتخبین جهت شرکت در مسابقات کشوری، از فعالیت‌های اخیر در آن راستا می باشد.

منصوریان با انتقاد از زمان نمایش جشنواره علوم و همچنین هنرهای قرآنی کودک و همچنین نوجوان تصریح کرد: همزمانی زمان ارسال آثار و همچنین نمایش جشنواره با امتحانات و همچنین تعطیلی مدارس سبب کاهش مقدار و اندازه و میزان شرکت دانش آموزان در جشنواره شده و همچنین بهتر می باشد سومین دوره جشنواره به هفته قرآن و همچنین عترت در آذرماه و همچنین در جریان سال شمسی تحصیلی می باشد موکول می شود.

دست یار پرورشی آموزش و همچنین پرورش خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ۳۷۰ هزار فرد یا شخص دانش آموز ابتدایی در مسابقات قرآنی شرکت می‌کنند ولی باید توجه داشت مسابقات در آن رده سنی در مرحله برگزیدگان شهرستان متوقف می‌می شود که با همکاری آموزش و همچنین پرورش و همچنین اداره فرهنگ و همچنین ارشاد اسلامی می‌توانیم مسابقات را در سطح استانی برگزار کرده و همچنین سبب رونق و همچنین گسترش جشنواره‌های قرآنی شویم.

مصطفی اسدی دبیر شورای روسای آموزش و همچنین پرورش خراسان رضوی نیز با اشاره به تربیت دینی و همچنین اعتقادی دانش آموزان به عنوان یکی از ساحت‌های سند تحول، اظهار داشت: آن مسابقات و همچنین جشنواره‌ها یکی از مصادیق اجرایی شدن تفاهم نامه آموزش و همچنین پرورش در راستای ترویج فرهنگ اسلامی و همچنین تربیت اعتقادی می باشد.

او همچنین افزود: آموزش و همچنین پرورش سایر نواحی و همچنین منطقه ها و مناطق استان نیز آمادگی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت شرکت در آن جشنواره‌ها را دارند و همچنین در صورت اعلام، با شور و همچنین حرارت خیلی زیاد شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

۳۷۰ هزار دانش آموز ابتدایی در مسابقات قرآنی خراسان رضوی شرکت می‌کنند در تاریخ ۸ May 2016 | 10:46 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …