خانه / اخبار مسکن / دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم

دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم

دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم

|دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

وزیر راه و همچنین شهرسازی با گفتن آنکه به دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم، گفت: قطعه یک آزادراه تهران-شمال سال شمسی بعدی افتتاح می‌می شود.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ عباس آخوندی در جمع خبرنگاران در خصوص برنامه جذاب و جالب و خوب های خروج از رکود مسکن، گفت: در حوزه مسکن از آن هم ابتدای حکومت یازدهم ما به دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود بودیم، بنابراین آنکه بانک مرکزی هزارها میلیارد تومان پول پر اقتدار و قدرت به قسمت و بخش مسکن تزریق کند چندان نمی‌تواند کمک‌حال آن قسمت و بخش باشد.

او همچنین با گفتن آنکه روش پس‌انداز یکی از راه‌های مناسب در قسمت و بخش مسکن می باشد، افزود: همین در حال حاظر نرخ تورم مسکن نسبت به نرخ تورم پایین‌تر بوده و همچنین حتی کاهش هم داشته می باشد، پس با روش پس‌اندازهایی که از ابتدای حکومت یازدهم بر آن هم اجرا شده می‌قدرت به راحتی شهروندان و مردم شهر را صاحب مسکن کرد.

وزیر راه و همچنین شهرسازی با اعلام آنکه طبق آمارهای اعلام شده از سوی بانک مسکن در ۱۵ فروردین امسال نسبت به مدت مشابه سال شمسی قبل رشد ۱۰۰ درصدی اعطای تسهیلات را شاهد بوده‌ایم، گفت: به روش قطع با آن روند شاهد خروج تدریجی مسکن از رکود خواهیم بود، البته معتقد هستم مسکن موتور محرکه اقتصاد کشور می باشد ولی باید توجه داشت نباید آن قسمت و بخش موجب اغتشاش در سایر قسمت و بخش‌ها می شود.

آخوندی با گفتن آنکه در حال حاضر یک میلیون واحد مسکن مهر نیمه تمام در کشور داریم که در دو سال شمسی قبل قسمت و بخش بسیاری از آنها به بهره‌برداری رسیده می باشد، گفت: یک میلیون و همچنین ۸۵۰ هزار واحد مسکن مهر به تا حال تحویل متقاضیان شده می باشد و همچنین در حال حاضر کارگاه‌های پروژه‌های مسکن مهر در حال جمع شدن خواهند بود.

او همچنین با اشاره به آنکه معتقدم امسال شاهد خروج مسکن از رکود به شکل غیر تورمی خواهیم بود، افزود: در چند ماه قبل شاهد افزایش خرید و همچنین فروش مسکن نیز بوده‌ایم. در حال حاضر ۴۲ هزار متقاضی مسکن با ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان در بانک مسکن سپرده‌گذاری و همچنین پس‌انداز نموده اند بنابراین امیدواریم از ابتدای امسال شاهد افزایش اعطای تسهیلات بانکی باشیم.

وزیر راه و همچنین شهرسازی با گفتن آنکه سال شمسی قبل ۹ هزار جاده روستایی جدید داشتیم، افزود: در حوزه بهسازی آن جاده ها عملکرد سال شمسی ۹۴ نسبت به ۹۲ بیش از ۵۰ قسمت و بخش رشد داشت، همچنین ما بحث آزادراه تهران شمال را داریم که خیلی زیاد فعال می باشد و همچنین در هر ۳۰۰ متر یک کارگاه فعالیت می کند.

آخوندی با اشاره به آنکه جهت اوایل سال شمسی بعدی قطعه یک آزادراه تهران شمال به اتمام می‌رسد، گفت: فرودگاه امام و پیشوا در حال توسعه می باشد و همچنین کارهای خوبی در حوزه های متنوع و گوناگون و مختلف انجام می گیرد شامل طرح توسعه بندرچابهار که به سرعت در حال پیشرفت می باشد.

 

مهر

onlineblackjack.money

دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم در تاریخ ۹ May 2016 | 6:11 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …