خانه / اخبار مسکن / دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم

دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم

دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم

|دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

نخستین کنفرانس ملی پلیمر در صنایع راه و همچنین ساختمان ایران با هدف کاهش فاصله صنعت و همچنین دانشگاه و همچنین اصلاح و همچنین تکمیل مبحث پنجم مقررات ملی ساختمان در دانشگاه علم و همچنین صنعت برگزار می‌می شود.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ نخستین کنفرانس ملی پلیمر در صنایع راه و همچنین ساختمان ایران با هدف ارتقای دانش فنی موجود، کم کردن فاصله صنعت و همچنین دانشگاه و همچنین اصلاح و همچنین تکمیل مبحث پنجم مقررات ملی ساختمان ۲۸ و همچنین ۲۹ اردیبهشت ماه در دانشکده شیمی دانشگاه علم و همچنین صنعت برگزار می‌می شود.

در آن کنفرانس بیش از ۱۲۰ مقاله به صورت شفاهی و همچنین پوستر ارائه خواهد شد و همچنین نمایش نمایشگاه عرضه توانمندی‌های داخلی در حوزه پلیمر و همچنین ۱۵ کارگاه آموزشی نیز از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های جنبی آن کنفرانس می باشد.

پلیمر در بتن و همچنین محصولات سیمانی، کامپوزیت‌های پلیمری، قیر، آسفالت و همچنین عایق‌های رطوبتی پلیمری، رنگ و همچنین پوشش، مواد افزودنی و همچنین چسب‌های ساختمانی، فرآورده‌های پلاستیکی و همچنین لاستیکی، عایق‌های حرارتی پلیمری و همچنین صرفه‌جویی در مصرف انرژی، بررسی کردن رفتار حریق در پلیمرهای ساختمانی، پلیمر و همچنین نانو فناوری در صنایع راه و همچنین ساختمان، پلیمر، محیط زیست و همچنین توسعه پایدار در صنایع راه و همچنین ساختمان، استانداردها و همچنین مقررات ملی و همچنین بین المللی پلیمرهای ساختمانی و همچنین فناوری‌های نوین پلیمری در صنایع راه و همچنین ساختمان بعضی از مهمترین محورهای آن همایش خواهند بود.

ارتقاء دانش پلیمرهای ساختمانی به عنوان یک مبحث بین رشته‌ای موثر به عنوان یکی دیگر از اهداف آن کنفرانس عنوان شده می باشد. مسعود جمشیدی استادیار دانشکده مهندسی شیمی دانشگاه علم و همچنین صنعت ایران به عنوان دبیر کنفرانس ملی پلیمر در صنعت راه و همچنین ساختمان معرفی شده می باشد. آن همایش شامل چهار کمیته علمی، راهبردی، اجرایی و همچنین دانشجویی می باشد.

صنعت پلیمرهای ساختمانی طی سال شمسی‌های اخیر با گسترش بهره بری و استفاده از انواع پلیمرها در مصالحی همچون کفپوش ها، دیوارپوش‌ها، عایق‌ها، نمای بیرونی و همچنین داخلی ساختمان، سقف کاذب، قطعات و همچنین تجهیزات الکتریکی، رنگ و همچنین پوشش رشد خیلی زیاد سریعی را در کشور داشته می باشد. آن در حالی می باشد که بنا به گفته کارشناسان ارتباط مناسبی میان پژوهشگران، تولیدکنندگان و همچنین بهره بری و استفاده کنندگان آن صنعت برقرار نشده می باشد. بدین ترتیب دانشگاه علم و همچنین صنعت ایران تلاش دارد تا با نمایش کنفرانس ملی پلیمر در صنعت راه و همچنین ساختمان با رویکردی اصولی و کاربردی به جهت‌گیری صحیح آن صنعت کمک کند.

 

پایگاه خبری وزارت راه و همچنین شهرسازی

onlineblackjack.money

دنبال خروج غیرتورمی مسکن از رکود هستیم در تاریخ ۹ May 2016 | 6:14 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …