خانه / اخبار خراسان / کلاس‌های ارتقاء داوری کشتی در خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود

کلاس‌های ارتقاء داوری کشتی در خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود

کلاس‌های ارتقاء داوری کشتی در خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود

|کلاس‌های ارتقاء داوری کشتی در خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمود یعقوبی صبح امروز در همایش سراسری داوران کشتی استان با گفتن آنکه تیزبینی و همچنین علاقه‌مندی یک داور در مسابقه خیلی مهم می باشد اظهار داشت: به جرات می‌توانم بگویم که داوران کشتی در معرفی و همچنین استعدادیابی کشتی‌گیران نقش به‌سزایی دارند چراکه در صورتی که داوری روی تشک مسابقه یک اشتباه کند، زحمات چند ساله آن هم کشتی گیر به هدر می رود.

او همچنین گفتن کرد: ولی باید توجه داشت از طرفی داوران با قضاوت خوب و همچنین عادلانه می‌توانند کمک کنند که کشتی گیر خوب و همچنین با استعدادی که زحمت هم کشیده، پیروز میدان می شود و همچنین در حق او اجحافی نشود.

ریاست هیئت کشتی خراسان رضوی خطاب به داوران کشتی گفت: قضاوت، رفتار و همچنین برخورد تو بایستی و حتما به نحوی باشد که محبوب همه باشید.مثل یک قاضی در مقابل دیدگان تماشاگران بایستی و حتما طوری قضاوت کنید که جای هیچ شک و همچنین شبهه‌ای نماند.

او همچنین خاطر نشان کرد: تو داوران به عنوان معلم و همچنین قاضی کار خیلی سختی دارید. بنابراین با عملکرد خوب خود می‌توانید بهترین چهره ها را به جامعه کشتی کشور معرفی کنید.

یعقوبی ادامه داد: داوران کشتی افرادی تحصیل کرده و همچنین متعهد به کسب و کار خود خواهند بود. تو چراغ هیئت کشتی هستید و همچنین بنده نیز اعتماد بسیاری به داوران دارم. امیدوارم بتوانیم با کمک یکدیگر در مسیر رشد و همچنین پیشرفت کشتی استان تلاش کنیم.

او همچنین به کمیته داوران و همچنین نمایش کلاس‌های ارتقا داوری اشاره کرد و همچنین افزود: نگاه فدراسیون کشتی آن می باشد که داوری به سوی جوون‌گرایی برود و همچنین به‌دنبال آن هستیم که کمیته داوران قوی‌تر از قبل به کسب و کار خود ادامه دهد و همچنین همچنین از نظرات و همچنین پیشنهادات پیشکسوتان و همچنین بزرگان آن عرصه در اتاق فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن حتما بهره بری و استفاده خواهیم کرد.

یعقوبی با گفتن آنکه برنامه جذاب و جالب و خوب‌های خیلی خوبی در باره نمایش کلاس‌های ارتقای داوری در سال شمسی جاری داریم، افزود: داوران نیز بایستی و حتما اطلاعات خود را به‌روز کنند و همچنین در بحث آموزش نیز اکثرا و بیشتر تلاش کنند.

او همچنین خاطرنشان کرد: کشتی استان در قبل جایگاه خوبی داشت، بنابراین بایستی و حتما تلاش کنیم دوباره به جایگاه اصلی خود برگردیم و همچنین آن جز با اتحاد و همچنین همدلی میسر نمی‌می شود.

انتهای پیام/

کلاس‌های ارتقاء داوری کشتی در خراسان‌رضوی برگزار می‌می شود در تاریخ ۹ May 2016 | 8:02 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …