خانه / اخبار مسکن / جزئیات برنامه جذاب و جالب و خوب حکومت جهت خروج غیرتورمی مسکن از رکود

جزئیات برنامه جذاب و جالب و خوب حکومت جهت خروج غیرتورمی مسکن از رکود

جزئیات برنامه جذاب و جالب و خوب حکومت جهت خروج غیرتورمی مسکن از رکود

|جزئیات برنامه جذاب و جالب و خوب حکومت جهت خروج غیرتورمی مسکن از رکود از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

دست یار وزیر راه و همچنین شهرسازی با اشاره به اجرای سیاست‌های خروج از رکود مسکن، گفت: هنگام و زمانی که خرید و همچنین فروش مسکن بر پایه سیستم تسهیلات و همچنین پس انداز باشد، بر کاهش تورم اثر گذار می باشد.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ حامد مظاهریان در خصوص راهکارهای خروج غیرتورمی مسکن از رکود، گفت: سیاست ما مبتنی بر بازار رهن و همچنین پس انداز می باشد بنابراین هنگام و زمانی که خرید و همچنین فروش مسکن بر پایه سیستم تسهیلات و همچنین پس انداز باشد، تاثیرات و همچنین اثرات کاهشی بر تورم داشته و همچنین اقتصاد سالمی را به وجود می‌آورد.

او همچنین با گفتن آنکه در پس نتیجه آن می شود که اجرای چنین سیستمی، مسکن از رکود خارج شده و همچنین تورمی را هم در آن قسمت و بخش نداریم، افزود: ابزارهای تامین اقتصادی و مالی که به تا حال پیش بینی شده جهت اجرای آن سیاست می باشد، چرا که ما جهت خروج از رکود مستلزم و نیاز به سرمایه گذاری داریم؛ به همین منظور هم جهت طرف عرضه و همچنین هم جهت تقاضا ابزارهای اقتصادی و مالی پیش بینی شده می باشد.

دست یار مسکن و همچنین ساختمان وزارت راه و همچنین شهرسازی با اشاره به تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم و همچنین گرفتن وام از محل اوراق تسه، گفت: آن تسهیلات جهت افزایش قدرت اقتصادی و مالی در طرف تقاضا تعریف شده تا قدرت اقتصادی متقاضیان را افزایش دهد.

مظاهریان به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های افزایش تمایل سرمایه گذاران جهت وارد شدن به بازار مسکن اشاره کرد و همچنین افزود: وام ۱۵۰ میلیون تومانی ساخت مسکن هم که از سوی بانک مسکن اعلام شده، شرایط تامین اقتصادی و مالی را جهت پروژه های قسمت و بخش مسکن فراهم می‌کند که پیشنهاد جذابی جهت سرمایه گذاران قسمت و بخش مسکن می باشد.

براساس مصوبه هیات مدیره بانک مسکن، سازندگان و همچنین شرکت‌های انبوه‌سازی که اقدام به ساخت مسکن با تکنولوژی جدید کنند، تسهیلات ساخت مسکن بدون سپرده انجام خواهد شد، بنابراین در صورتی که سازنده‌ها تکنولوژی را وارد ساخت و همچنین ساز کنند که موجب صرفه‌جویی در انرژی می شود تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان نیز تسهیلات پرداخت می‌می شود.

آن اقدام جهت اولین بار می باشد که در تهران، شیراز، کرج، مشهد، اهواز و همچنین اصفهان انجام خواهد شد، یعنی در صورتی که سازنده‌ها نیت و اراده دارند اقدام به ساخت با تکنولوژی جدید کنند، ۱۳۰ میلیون تومان و همچنین در صورتی که اقدام به واردات تکنولوژی جدید به کشور کنند که موجب بهره‌وری انرژی می شود تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان نیز تسهیلات بدون سپرده پرداخت خواهد شد.

 

مهر

onlineblackjack.money

جزئیات برنامه جذاب و جالب و خوب حکومت جهت خروج غیرتورمی مسکن از رکود در تاریخ ۱۰ May 2016 | 9:13 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …