خانه / اخبار خراسان / برترین آثار حوزه نشر آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران ارائه شد

برترین آثار حوزه نشر آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران ارائه شد

برترین آثار حوزه نشر آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران ارائه شد

|برترین آثار حوزه نشر آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران ارائه شد از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدسبه نقل از آستان نیوز، محمد امین توکلی‌زاده ابتدا در غرفه مجموعه‌های انتشاراتی آستان قدس رضوی حاضر شد و همچنین در ادامه از سایر غرفه‌های آستان قدس رضوی در قسمت و بخش‌های کودک، بین‌الملل و همچنین دانشگاهی نیز بازدید کرد.

مدیرکل روابط عمومی و همچنین مسائل رسانه‌ای آستان قدس رضوی در حاشیه آن بازدید اظهار داشت: بیش از ۱۰ موسسه فرهنگی آستان قدس رضوی در بیست و همچنین نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در قالب چهار غرفه عمومی و همچنین تخصصی حضور یافته‌اند و همچنین بیش از ۲ هزار جلد از کتاب‌ها و همچنین آثار خود را در معرض دید علاقه مندان کتاب و همچنین کتابخوانی قرار داده‌اند.

او همچنین افزود: موسسات به نشر، بنیاد پژوهش‌های اسلامی، معاونت تبلیغات و همچنین ارتباطات اسلامی، دانشگاه علوم اسلامی رضوی، دانشگاه بین‌المللی امام و پیشوا رضا(ع)، بنیاد فرهنگی رضوی، موسسه سرویس ها و خدمات مشاوره‌ای، جوانان و همچنین پژوهش‌های فرهنگی و اجتماعی، موسسه آفرینش‌های هنری و همچنین موسسه فرهنگی قدس با محوریت اداره کل روابط عمومی آستان قدس رضوی، برترین آثار خود را در نمایشگاه کتاب تهران عرضه نموده اند.

او همچنین با اشاره به تنوع موضوعی کتاب‌های منتشره در موسسات آستان قدس رضوی، افزود: دایره مخاطبان آستان قدس رضوی خیلی زیاد گسترده می باشد و همچنین به همین دلیل موسسات آن آستان مقدس، با وارد شدن به عرصه‌های گوناگون و همچنین خلق آثار درخشان، توانسته‌اند تا حد قابل قبولی پاسخگوی مطالبات دوستداران کتاب باشند.

توکلی‌زاده اظهار داشت: غرفه پهناور و بزرگ موسسات فرهنگی آستان قدس رضوی در سالن ملل واقع شده و همچنین با نمایی زیبا از ضریح مطهر حضرت رضا(ع) علیه السلام و همچنین طرح کاشی‌کاری صحن‌های حرم مطهر رضوی تزیین شده می باشد.

مدیرکل روابط عمومی و همچنین مسائل رسانه‌ای آستان قدس رضوی همچنین در حاشیه آن بازدید با سید عباس صالحی، دست یار وزیر فرهنگ و همچنین ارشاد اسلامی دیدار کرد.

انتهای پیام/

برترین آثار حوزه نشر آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب تهران ارائه شد در تاریخ ۱۱ May 2016 | 5:41 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …