خانه / اخبار خراسان / مبارزه با قاچاق و همچنین جرایم خشن در اولویت دادگستری خراسان‌رضوی می باشد

مبارزه با قاچاق و همچنین جرایم خشن در اولویت دادگستری خراسان‌رضوی می باشد

مبارزه با قاچاق و همچنین جرایم خشن در اولویت دادگستری خراسان‌رضوی می باشد

|مبارزه با قاچاق و همچنین جرایم خشن در اولویت دادگستری خراسان‌رضوی می باشد از خراسان مسکن|

به به گفته خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، حجت‌الاسلام علی مظفری ظهر امروز در گردهمایی ملی مسئولان مبارزه با قاچاق کالا و همچنین ارز در مشهد ضمن تأکید بر لزوم دوری از شعارزدگی اظهار داشت: متأسفانه در باره مبارزه با قاچاق کالا و همچنین ارز، عزم و همچنین اراده راسخ وجود ندارد.

او همچنین با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در باره برخورد با هرگونه فساد به ویژه در حوزه ارز و همچنین کالا و همچنین موارد مشابه گفت: تحقق اقتصاد مقاومتی و همچنین مبارزه با مفاسد به‌ویژه در باره کالا و همچنین ارز نیازمند عزم ملی و همچنین حرکت جهادی می باشد.

ریاست‌کل دادگستری خراسان‌رضوی افزود: مشکل اصلی در بحث قاچاق کالا و همچنین ارز عدم وجود عزم جدی در برخورد با آن پیشامد جدید می باشد به نحوی که یا عزم جدی وجود ندارد و همچنین یا نظر راسخ در آن باره نیست وگرنه با فرمایشات گله مندانه مقام معظم رهبری روبه‌رو نمی‌بودیم.

مظفری نقش صدا و همچنین سیما و همچنین رسانه ها را در باره مبارزه با قاچاق کالا و همچنین ارز مهم دانست و همچنین خاطرنشان کرد: امروز بایستی و حتما به دنبال فرهنگ سازی در آن باره باشیم و همچنین در آن باره رسانه‌ها نقش خیلی زیاد مهمی دارند و همچنین بایستی و حتما از مسئولان مطالبه گری کنند.

او همچنین با اشاره به سیاست‌های قوه قضائیه در باره قاچاق کالا و همچنین ارز گفت: به‌حمدالله در مجموعه قضایی به‌ویژه دادگستری استان خراسان‌رضوی اقدامات خیلی زیاد خوبی با همکاری سایر نهادها به انجام رسیده می باشد.

ریاست‌کل دادگستری خراسان‌رضوی خاطرنشان کرد: سیاست مجموعه قضایی دادگستری استان در کنار مبارزه قاطع با هرگونه جرم و جنایت و همچنین قانون‌شکنی به‌ویژه قاچاق موادمخدر، کالا و همچنین ارز، مشروبات الکلی و همچنین جرایم خاص و همچنین خشن توجه به اصل پیشگیری و همچنین تلاش در جهت نهادینه‌کردن فرهنگ پیشگیری در جامعه می باشد.

انتهای پیام/

مبارزه با قاچاق و همچنین جرایم خشن در اولویت دادگستری خراسان‌رضوی می باشد در تاریخ ۱۱ May 2016 | 8:38 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …