خانه / اخبار خراسان / تمام غیرت و همچنین قدرت خود را جهت بقای سیاه جامگان به کار می‌گیریم

تمام غیرت و همچنین قدرت خود را جهت بقای سیاه جامگان به کار می‌گیریم

تمام غیرت و همچنین قدرت خود را جهت بقای سیاه جامگان به کار می‌گیریم

|تمام غیرت و همچنین قدرت خود را جهت بقای سیاه جامگان به کار می‌گیریم از خراسان مسکن|

به نقل از خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، مرتضی کرمانی‌مقدم ظهر امروز در نشست خبری پیش از دیدار سیاه‌جامگان و همچنین ملوان اظهار داشت: خوشبختانه در این روزها همدلی خیلی زیاد بالایی در مشهد و همچنین استان جهت بازی سیاه جامگان شکل گرفته می باشد.

او همچنین با اشاره به آنکه در این روزها شهروندان و مردم شهر و همچنین مسئولان جهت سیاه جامگان سنگ تمام گذاشته‌اند گفتن کرد: کاش زودتر آن اقدامات انجام می‌شد ولی باید توجه داشت تمام تلاش بازیکنان تیم آن می باشد که فردا با تمام تعصب در میدان حاضر شوند.

کرمانی مقدم افزود: فردا آخرین فرصت سیاه جامگان جهت بقا در لیگ برتر می باشد و همچنین بایستی و حتما تمام داشته‌های خود را در زمین به کار ببندیم.

او همچنین با اشاره به آنکه در طول مسابقات از ناحیه داوری سیاه جامگان ضربه خورده می باشد افزود: در این روزها روی مسائل روحی و همچنین روانی تیم کار کرده‌ایم و همچنین بایستی و حتما با تمام قدرت در آن دیدار حاضر شویم.

کرمانی مقدم تاکید کرد: جهت بازی فردا حسین کریمی را به دلیل محروم و بی بهره در اختیار نداریم و همچنین سوسه و همچنین کنویا هم از طرف باشگاه محروم خواهند بود.

او همچنین افزود: امیدوارم هواداران فردا صبور باشند و همچنین تا آخرین لحظه از تیم حمایت کنند.

انتهای پیام/

تمام غیرت و همچنین قدرت خود را جهت بقای سیاه جامگان به کار می‌گیریم در تاریخ ۱۲ May 2016 | 9:15 am نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

1398061214320665418283234.jpg

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه خاک شده می باشد

آیت‌الله علم‌الهدی: امروز ایران، محدود به مرزهای جغرافیایی نیست/ بخواهید تجاوز کنید، اسرائیل نصف روزه …