خانه / اخبار مسکن / پیش‌بینی رگبار و همچنین وزش باد شدید در منطقه ها و مناطق اروپایی و همچنین شمال …

پیش‌بینی رگبار و همچنین وزش باد شدید در منطقه ها و مناطق اروپایی و همچنین شمال …

پیش‌بینی رگبار و همچنین وزش باد شدید در منطقه ها و مناطق اروپایی و همچنین شمال …

|پیش‌بینی رگبار و همچنین وزش باد شدید در منطقه ها و مناطق اروپایی و همچنین شمال … از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

مدیرکل پیش‌بینی و همچنین هشدار سریع نهاد هواشناسی کشور براساس تحلیل آخرین داده‌ها و همچنین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، گفت: امروز، پنج شنبه فعالیت موجی در تراز میانی جو در غرب کشور، موجب رگبار رعد و همچنین برق و همچنین در بعضی نقاط با وزش باد شدید موقت همراه خواهد شد.

به نقل از بنانیوز(BanaNews.ir)؛ احد وظیفه عنوان کرد: به تدریج ابرناکی در اکثر منطقه ها و مناطق نیمه اروپایی، مرکز، دامنه البرز و همچنین شمال شرق کشور افزایش یافته و همچنین در آن منطقه ها و مناطق رگبار باران و همچنین در بعضی منطقه ها و مناطق با رعد و همچنین برق و همچنین وزش باد شدید موقتی همراه خواهد بود.

او همچنین ادامه داد: شدت بارش‌ها امروز در استان‌های کردستان، کرمانشاه، شمال لرستان، شمال ایلام، جنوب همدان، مرکزی، اصفهان، دامنه‌های جنوبی البرز، در استان‌های زنجان، قزوین، تهران، سمنان و همچنین به تدریج خراسان شمالی، خراسان رضوی و همچنین با شدت کمتری در استان‌های کهگیلویه و همچنین بویر احمد، چهارمحال بختیاری، اردبیل آذربایجان شرقی و همچنین جنوب آذربایجان اروپایی پیش بینی شده می باشد.

مدیرکل پیش بینی و همچنین هشدار سریع نهاد هواشناسی کشور همچنین عنوان کرد: در روز جمعه رگبار باران گاهی با رعد و همچنین برق و همچنین وزش باد شدید در نیمه شرقی کشور ادامه خواهد داشت و همچنین شدت آن هم در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی، شرق خراسان جنوبی، شمال سمنان و همچنین کرمان خواهد بود.

وظیفه همچنین گفت: روز شنبه در ساعات بعدازظهر رگبار خفیف باران در ارتفاعات البرز مرکزی و همچنین جنوب شرق کشور دور از انتظار نیست.

مدیرکل پیش‌بینی و همچنین هشدار سریع نهاد هواشناسی کشور در ادامه در خصوص آخرین اوضاع آب و همچنین هوایی استان تهران طی سه روز بعدی نیز عنوان کرد: در روز پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه هوای آن استان نیمه ابری تا ابری همراه با رگبار رعد و همچنین برق و همچنین همچنین گاهی با وزش باد شدید همراه خواهد بود؛ بیشینه و همچنین کمینه دمای هوا نیز در روز پنج شنبه ۲۵ و همچنین ۱۴ درجه سانتی گراد می باشد.

او همچنین در ادامه در خصوص اوضاع هوای استان تهران در روزهای جمعه و همچنین شنبه ۲۴ و همچنین ۲۵ اردیبهشت ماه نیز اظهار کرد: استان تهران در دو روز جمعه و همچنین شنبه شامل آب و همچنین هوای کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد خواهد بود؛ بیشینه و همچنین کمینه دمای آن استان در روزهای جمعه و همچنین شنبه به ترتیب ۲۶ و همچنین ‌۱۶ و همچنین ۲۸ و همچنین ۱۷ درجه سانتی گراد خواهد بود.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

پیش‌بینی رگبار و همچنین وزش باد شدید در منطقه ها و مناطق اروپایی و همچنین شمال … در تاریخ ۱۲ May 2016 | 9:34 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …