خانه / اخبار مسکن / ابتکار: تعداد روزهای سالم در حال افزایش می باشد

ابتکار: تعداد روزهای سالم در حال افزایش می باشد

ابتکار: تعداد روزهای سالم در حال افزایش می باشد

|ابتکار: تعداد روزهای سالم در حال افزایش می باشد از خراسان مسکن|

http://www.bananews.ir/

ریاست نهاد حفاظت محیط زیست کشور گفت: احیاء و همچنین حفاظت از تالاب‌های کشور یکی از رویکردهای مهم حکومت یازدهم می باشد.

به به گفته بنانیوز(BanaNews.ir)؛ معصومه ابتکار در سومین گردهمایی تیم‌های دانشجویی حامی محیط زیست، افزود: بعدی حیات انسان و همچنین کره زمین در معرض تهدید بوده که علت نمایش آن گردهمایی‌ها و همچنین تضارب آراء و همچنین دیدگاه‌ها تلاش جهت رفع چالش‌های زیست محیطی می باشد.

او همچنین اظهار کرد: چرا سران کشورهای متنوع و گوناگون و مختلف پیمان توسعه پایدار جهت ۱۵ سال شمسی بعدی را در دستور کسب و کار خود قرار داده و همچنین در آن راستا هم پیمان شده‌اند؟.

ریاست نهاد حفاظت محیط زیست کشور تصریح کرد: یکی از رویکردهای مهم حکومت یازدهم احیاء و همچنین حفاظت از تالاب‌های کشور بوده چرا که تالاب‌های ما در بسیاری از منطقه ها و مناطق کشور و همچنین حتی استان لرستان در حالت بحرانی قرار دارند.

ابتکار اضافه کرد: جهت اجرای آن مهم برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مطالعاتی در تالاب‌های کشور و همچنین به ویژه منطقه ها و مناطق گهر و همچنین اشترانکوه در حال اجراست و همچنین جهت آن امر اعتبارات مناسبی نیز در نظر گرفته شده می باشد.

او همچنین با گفتن آنکه روزهای آلوده در سال شمسی ۹۵ نسبت به سال شمسی ۹۲ کاهش یافته و همچنین شهروندان و مردم شهر از هوای بهتری برخوردار بوده‌اند، گفتن کرد: هرچند از نظر بهبود کیفیت هوا به اوضاع عالی نرسیده‌ایم ولی باید توجه داشت روند تعداد روزهای سالم در حال افزایش می باشد.

 

ایسنا

onlineblackjack.money

ابتکار: تعداد روزهای سالم در حال افزایش می باشد در تاریخ ۱۲ May 2016 | 9:32 pm نشر یافته شده شده می باشد

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

2433178

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان

محرومیت مردم از لحاظ مسکن در خراسان زن روستایی با لبخندی می‌گوید «خوب شد زلزله …